Zmiana wyglądu strony www

Mam sklep internetowy na wordpressie, chciałbym zmienić wygląd strony i słyszałam o szablonach z hongo albo porto z envato market. Czy ktoś zna takie szablony?

Jeżeli myślisz o dobrym biznesie to rób customa. Divi, elementory i inne rzeczy + “specjalista developer”, który doradza na tym robić jest w teorii bezcelowe. Tańsze ale jakoś kosmiczna. Sklep ciężki, wolno chodzi, sypie się po przeróbkach etc.

Można działać, jednak fajnie mieć jakąkolwiek wiedze lub wsparcie w tym temacie jak tutaj https://aliso.pl/projekty-graficzne/

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jeśli nie chcesz się tym zajmować to zatrudnij jakąś firmę / firemkę do zrobienia tego.

akurat specjalizuję się w tworzeniu stron www w oparciu o szablony m.in Porto. Osobiście uważam, że każdy klient powinien w prosty sposób mieć możliwość aktualizacji treści wedle upodobania i to bez nauki programowania. Jeśli byłbyś zainteresowany, mogę Ci zmodyfikować stronę www wraz ze sklepem. Kwestia tylko wykupienia szablonu i ustawienia go wedle upodobania. To są niestety prace płatne ale chętnie przyjmę takie zlecenie, wystawiam fakturę i daję gwarancję. Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się poprzez email: grzechu.webdeveloper@gmail.com. Napisz w tym e-mailu o co Ci dokładnie chodzi, podaj adres strony www/sklepu internetowego i dogadamy się. Tworzę strony www w przeróżny sposób ponad 10 lat i wyłącznie zawodowo a nie hobbystycznie czy coś :slight_smile:

I nie mam własnej strony internetowej na której można zobaczyć zrealizowane projekty … ta…

mam :slight_smile:

To czemu nie masz maila na własnej domenie tylko na gmailu?

Płatny mail? Może jeszcze za środowisko developerskie miałby płacić?

zadajesz głupie pytania :slight_smile: może nie chcę się “promować” na forum dobreprogramy.pl? :slight_smile:

normalny e-mail mam własnie typowo pod domenę. Ale nie chcę się “ujawniać” na dobreprogramy.pl bo po co? :slight_smile: