Zmiana wyglądu Windows XP+SP3


(swi_r) #1

Witam! Chciałem się zapytać jak można zmienić wygląd systemu Windows XP z SP3. Kiedyś używałem w tym celu programy Style XP, jednak teraz nie działa.

Pozdrawiam


(czesio200735) #2

To zależy w co to ma się zmienić.Ja swój podrobiłem na siódemkę.Wygląd przez SevenMizer1.2,zegar przez LClock,dolny pasek przez ViGlance.


(Jedrek3) #3

Musisz najpierw zastosować program UXTheme Patcher (odblokuje możliwość instalacji styli nie podpisanych przez Microsoft), a następnie pliki stylu wrzucać do katalogu C:\Windows\Resources\Themes. Style możesz pobrać ze strony http://www.deviantart.com :slight_smile:


(scripter1) #4

Ja użyłem Seven Transformation Pack 4.0, on też przy instalacji robi taką łatkę jak UXTheme Patcher więc po jego instalacji też można już używać stylów niepodpisanych.


(Jedrek3) #5

Owszem, ale STP oprócz wgrania UXTheme dogrywa także wiele innych programów, niekoniecznie pożądanych przez swi_ra. Tym bardziej, że powołuje się on na przykład programu Style XP.


(Siverts69) #6

Polecam Seven Remix XP.NIWRADSOFT.COM =D>


(Cyba91) #7

Zainstaluj UXTheme patcher tak jak kolega w którymś tam poście napisał. Da Ci to możliwości ściągania skórek, które są leciutkie dla systemu, nie powodują żadnych błędów, w przeciwieństwie do pakietów jak wyżej jakiś Seven Remix :stuck_out_tongue:

UXtheme patcher odpowiedni dla Twojego systemu http://www.softpedia.com/get/System/OS- ... cher.shtml

Skórki http://www.guimods.com/category/windows-xp-themes/

Instalujesz UXTheme patcher, restart kompa, i możesz instalować skórki jakie chcesz z tamtej stronki.