Zmiana xp na viste

Pok koniec 2006 kupilam laptopa z XP. Całkiem nie dawno obiło mi sie o uszy, że można wymienić Xp na viste tylko nie wiem na jakiej zasadzie. Moze cos ktoś wie :wink: pozdrawiam

fefka86 , jeżeli chodzi Ci o Express Upgrade to Windows Vista, to już nie aktualne.

aha to dobrze wiedziec, że cos takiego było. Czyli jednym słowem nic mi z tego, że mam XP nie dostane żadnej z niźki ani nic innego. heh

fefka86 , Express Upgrade to Windows Vista, polegał na tym że oddawało się XP i w zamian była Visa (płaciło się tylko za nośnik), a co do zniżek to nie wiem.

Niedawno był sprzedawany XP ze specjalnym dokumentem uprawniającym do zakupienia Visty z jakąś zniżką, ale nie była ona zbyt duża. Ale 2006 rok to zbyt wcześnie.

o ile pamiętam, to pod koniec 2006 juz było takie coś…

kupony były przy zakupie xp pomiędzy 15.10.2006 a 15.3.07 , od 15marca 07 do 31czerwca był czas na wysłanie kuponu…

jedyne koszt to koszt przesyłki (ja płaciłem 79złz groszami) (w przypadku upgradu z xp home dochodziło jeszcze po kilkanasie euro ).

W przypadku zakupu win xp media center i prof koszt jak wspominałem to tylko przesyłka…

Ja wziąłem specjalnie media center by tylko za koszt przesyłiki mieć viste home premium

@jlasinski

nie pisz bzdur- nic nie trzeba było oddawać…

niestety program już jest nieaktualny…

Witam,

z tego co ja wiem, można było zakupić Windowsa XP w wersji OEM i tam był możliwy update do Visty (ja taki mam).

Myślałem żeby to zrobić ale niestety kosztuje to 40 dolarów ( o ile się nie mylę)

pomimo iż była taka opcja naprawdę nie polecam update do WINDOWSA VISTY jeżeli nie musisz ponieważ ona bardzo spowalnia prace komputera i jest bardzo dziurawa .

Pozdrawiam serdecznie

Daruj sobie…

Nie korzystałeś - > nie pisz bzdur, jak nie masz zielonego pojęcia o czym się wypowiadasz :!:

Jak zainstalujesz na szrocie Viste to oczywiste że będzie zamulała, tak jak XP się krztusi czasami nawet na 256MB ramu, a dziurawe to masz może skarpetki…

XP do dzisiaj jest dziurawy pomimo ciągłych uaktualnień…

Jak będziesz miał okazję skorzystać i przetestować to pogadamy, a nie opierasz się na bzdurnych po części nieprawdziwych komentarzach…

Teraz już i tak nic nie wymieni…