Zmiana z 5300 na 9300i - opłaca się?

Witam. Mam nokię 5300. Używam jej głównie do muzyki. Ciągnie mnie do zamiany jej na 9300i a to dlatego że ma wi-fi a w mieście mam sporo hot-spotów no i neta praktycznie miałbym wszędzie. No symbian (miałem kiedyś Siemensa SX1 więc wiem co to jest :smiley: )i te Microsoft Wordy i inne z pakietu office’a. Przy okazji - jak byście wycenili moją nokię 5300 - używana niecale pół roku, pudełeczko, wszystkie papiery, karta 2GB, kabel usb i ładowarka. Telefon ma normalne ślady użytkowania (foty dam jak wrócę ze szkoły). Aha. No i takie bajery typu wyświetlacz 265 tys. kolorów to mi nie potrzebne. 65 tys. mi wystarczy (na takim ekranie w SX1 filmy były przepiękne), nawet radia mi nie potrzeba. Wystarczy że jest wi-fi, symbian, mp3, slot na karty pamięci no i że dzwoni i wysyła sms-y :slight_smile:

zamieniaj się! 9300i teraz mógłbyś sprzedać za 400-500zł bez problemu a przeglądanie neta jest zarąbiste :wink: tylko nie ma za dużo aplikacji :confused: (S80) ale i tak znajdziesz :wink: z gier no to c2doom i grać w trybie ultra wide screen :wink: ja bym się zamieniał od razu :wink:

No tylko szkoda że nie ma na allegro telefonu takiego w przyzwoitym stanie i cenie :(. Mogę kupić 9300 ale bez wi-fi jest i to mnie denerwuje.

jest jeszcze 9500 który jest bardziej opłacalny niż 9300i :slight_smile: no i ma wifi :slight_smile:

ew. e61 też jest spoko, landspace, qwerty no i za ok 500zł :slight_smile:

Zobaczę jak jest z 9500. Wątpię żeby ktoś zamieniał się z e61 na 5300 :slight_smile:

można sprzedać 5300 i kupić e61 :wink:

Oj to dużo roboty. Tak sprawidzłem i te hot spoty u mnie w mieście są do bani. Każdy kto chce kożystać ledwo Yagą się połączy. A i tak mam pakiet na edge. Z kumplem zamieniam się na 9300.

Tylko jeszcze prośba. Zna ktoś linka do polskiego supportu tego telefonu?

a po co ci support :slight_smile: wystarczy instrukcja, jakaś stronka o S80 i ściągasz appsy i się bawisz :stuck_out_tongue:

PS. jak chcesz zaszpanować to dograj sobie windows 1.01 :wink: na s80 jest to możliwe :slight_smile: wiem bo widziałem i to nie nakładka flash tylko oryginalny system :slight_smile:

Z tą windą to się namęczę ale jakoś powinno się udać :slight_smile:

potrzebuejsz windy, sterów do ekranu i poradnika :wink: jest w necie na 100%, sam widziałem… nie wiem czy znajdziesz ale ja się na to napotkałem przez czysty przypadek :slight_smile: poszukam i jak znajdę to tu umieszczę :wink:

Jednak nie tracę nadzieji na 9300i :slight_smile:

Po obejrzeniu aukcji: http://allegro.pl/item437239455_nokia_9 … o_bcm.html od razu odpadła bo pisze że wyświetlacz ma jaskrawe kolory mocno.

Zobaczcie, nie jest tak tragicznie, widać wszystko co o tym myślicie:

http://img367.imageshack.us/my.php?imag … 544if5.jpg

http://img367.imageshack.us/my.php?imag … 543ex2.jpg

jaskrawe kolory to nie wada :stuck_out_tongue: gorzej jest jak nie ma podświetlenia po otwarciu… naprawa jest praktycznie niemożliwa bo nikt nie będzie chciał naprawić i na pewno to nie będzie wina diód :wink:

za 150zł? bierz od razu :wink: sprzedanie tego fona to pikuś :wink: zwłaszcza za tyle więc myślę że warto :wink:

no dobra zalicytowałem kasę od matki pożyczę a oddam jak sprzedam stary tel