Zmiana z HP Folio 1040 G1 na szybszy model

To może ten HP co to go Orange ostatnio sprzedaje?
HP OMEN 16-C0220NW Ryzen 5 16 GB / 512 GB / RTX 3050 TI

Ale masz go za 2000zł ? Zresztą 3050 nic nie wnosi, tylko zwiększa awaryjność, bo podnosi zapotrzebowanie na prąd. A dostajesz w zamian gorsze mocowanie klapy, gorszą i mniej trwałą baterię i matrycę, która potrafi się porysować od klawiatury i trzeba ściereczki wsadzać.

Decyzja padła na HP Elitebook
Jest sens kupować tego z aukcji z 8gb ram?

RAM można rozbudować/wymienić samodzielnie.

W takim razie jeszcze jedno pytanie, warto celować w tego 840 G8 z i5 czy lepiej w generacje niżej G7? Celuje oczywiście używki.

40% różnicy w wydajności procesora :slight_smile:

Zobacz: https://delkom.pl/p/laptop-hp-elitebook-855-g8-3g2p5ea-ryzen-5-5600u-15-6-fhd-32gb-512ssd-int-w10p-86057

Zakupiłem model HP 840 G8 i5 16gb ram 512gb ssd. Nie spodziewałem się, ze przeskok będzie tak ogromny. To świetny sprzęt!

Na marginesie, nie wiem czy ja tutaj mogę pytać czy inny dział - dobra mysz do pracy?

Od kiedy zacząłem używać pionowej, to do klasycznej już nie wrócę :slight_smile:

Ale czy da się na tym w CS:GO lub Fortnite bez pół rocznego ćwiczenia/kursów.

Nie. Trzeba się wyćwiczyć :wink:

Dla mnie się nie nadaje, jest tak wolna reakcja na tym, że szlag mnie trafiał i mimo miesiąca męczenia, nie dałem rady się przekonać. No i na takiej, mnie nadgarstek boli jak dłużej używam.
Natomiast do pracy, bez grania, lubię trackballa.

Nigdy jeszcze nie pracowałem z trackballem.

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.