Zmiana z xp na w7 i niedziałający mikrofon

Niedawno zmieniłam system z xp na windows 7 i nie działa mi mikrofon, co mogę zrobic? i jeszcze jedno powie mi ktoś jak wgrać sterowniki do klawiszy F10-F12? ASUS K0J

Widzisz go w Panelu sterowania Dżwięki ?-Otwórz Nagrywanie.Kliknij ma Mikrofon-Właściwości,zwiększ Poziomy w miarę potrzeby.Ustaw go jako domyślny.

1 polubienie

Zrób zrzut ekranu z menadżera urządzeń i zobacz czy masz gdzieś wykrzykniki przy jakiś urządzeniach + czy masz do karty dźwiękowej sterownik od Microsoftu zainstalowany obecnie czy od producenta urządzenia (opcja właściwości na karcie dźwiękowej - klik prawym przyciskiem na niej).


[details=Aby otworzyć Menedżera urządzeń przy użyciu interfejsu systemu Windows (kliknięcie rozwija instrukcję)]

  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.
  2. Kliknij ikonę Sprzęt i dźwięk.
  3. Kliknij opcję Menedżer urządzeń. Wystąpi jedna z następujących sytuacji:
  • W przypadku zalogowania się za pomocą wbudowanego konta Administratora zostanie otwarty Menedżer urządzeń.

  • Jeśli użytkownik jest zalogowany jako członek grupy Administratorzy, zostanie wyświetlone okno dialogowe Kontrola konta użytkownika. Kliknij przycisk Kontynuuj, aby otworzyć Menedżera urządzeń.

  • W przypadku zalogowania się jako użytkownik standardowy zostanie wyświetlony komunikat, że nie ma możliwości wprowadzenia jakichkolwiek zmian do urządzeń. Kliknij przycisk OK, aby otworzyć Menedżera urządzeń w trybie tylko do odczytu.[/details]


Obrazki do wiadomości wstawiamy tym przyciskiem:
lub po naciśnięciu Print Screen w poście na forum klikasz Ctrl + V i się samo wklei.


sterowniki do klawiszy F10-F12

to jest raczej jakiś program od Ausa

Nic pod takim modelem nie ma konkretnego w google.

ASUS K50J, zle napisałam

i nie wiem jak sprawdzić czy mam sterownik karty dźwiękowej od Microsoftu czy od Asusa
jeśli chodzi o to ‘kontrolery dzwieku…’ mam od Microsoftu, ale nie widze ‘karty dźwiękowej’

rozwiń ten kontroler karty dźwiękowej i zobacz właściwości dla tamtych urządzeń.
Potem zakładka sterowniki i zobacz pole dostawcy.

Jak będzie podobne do:

to masz sterownik systemowy dla karty dźwiękowej.

Hej,

Pokaż poszczególne zakładki z ustawień dźwięku - chodzi o zakładki Odtwarzanie i nagrywanie. O coś takiego chodzi.

Pozdrawiam,
Dimatheus