Zmiania nazwy profilu nfsu2?

Witam jak zmienić nazwę profilu w grze need for speed undergund 2 Widziałem już temat KomandoraFeniXa ale ja bym chciał żeby

w wyścigu pisała też ta nazwa co ja chce i nie wiem jak to zrobić :frowning: Jest jakiś na to sposób? pomóżcie!

Wejdź do X:\Documents And Settings\nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2\

(za X podstaw literę twojej partycji systemowej). Teraz w katalogu NFS Underground 2 powinieneś mieć katalog o nazwie gracza, zmień jego nazwę na tą, jaką chcesz mieć. Teraz otwórz plik znajdujący się w katalogu nazwy gracza notatnikiem. Wyszukaj w nim starą nazwę gracza i podmień na nową, zmień także nazwę tego pliku.

Przed wykonaniem powyższych działań zrób kopię zapasową wszystkich katalogów, a także plików, które będziesz edytował.

Dziękuję odezwę się jak zadziała.

Dodane 19.01.2010 (Wt) 19:55

To mi zwaliło profil…I co teraz ? Nie chce mi się już poprawiać a nie mam ochoty kariery od początku

Co teraz?

Trzeba było czytać to, co napisałem wielką czcionką na samym dole poprzedniej wypowiedzi.

I musiałeś coś źle zrobić, bo u mnie to działało.

To zrobię nową grę tylko nie wiem jaki nick wziąśc? Jest ich dużo i nie wiem na jaki się zdecydować