Zmiany czasu zamykania zawieszonego programu(rejestr)


(Djzon) #1

Zmiany czasu zamykania zawieszonego programu w rejestrze Systemu Windows 7 - który to klucz (nazwa)?


(adorec) #2

Witaj,

Zobacz temat spod linka:

http://www.pcworld.pl/news/365943/Windo … kania.html

Pozdrawiam


(Djzon) #3

Wszystkim wydaje się i wszedzie piszą o zamykaniu aplikacji podczas próby zamykania Systemu.

Ja zmierzam w innym kierunku. Mi chodzi o to, że aby zamykało zawieszone aplikacji w trakcie pracy systemu a nie jego zamykania!


(adorec) #4

Zrób sobie skrót na ekranie, według poradnika.

http://www.youtube.com/watch?v=tvFelYRae5Y

Sam będziesz zabijał procesy kombinacją klawiszy.

Nie prościej było sprecyzować o co Ci chodzi, a nie narzekać na niewłaściwą odpowiedź?


(Djzon) #5

adorec - zabicie procesu “GŁĘBOKO” zawieszonego programu (np. Chrome) w taki sposób nie zabijesz! Próbowałem ten sposób i nawet ściągałem specjalne programy typu “KILL”

Dodam jeszcze, że próba w ten sposób zabicia powoduje na moim PC całkowite zawieszenie systemu (system traci stabilność)

np. dotyczy “multi-procesu” chrome.exe


(Bogdan_G) #6

Na tej stronce https://support.google.com/chrome/answer/142063?hl=pl jest porada

Mam sugestię, żeby sprawdzić usługi, czy jest jaka od chrome i od jakich usług ona zależy. To by tłumaczyło właśnie problem niemożności zamykania procesu chrome przy zawieszce.


(Djzon) #7
chrome://conflicts/

Moduły (118) - nie wykryto konfliktów

SFC /SCANNOW
  • wykonałem

Nie mam ŻADNYCH komunikatów np. Kurza twarz, (inne komunikaty Chrome o awariach).

Jedynie komunikat o tym, że aplikacja przestała odpowiadać (Microsoft Windows ZAKOŃCZ , ANULUJ)… dodam, że NIKT na forum pomocy Chrome nie miał takiego samego błedu co mój… Napisałem tam na forum , byc może ktoś odpisze… ale nie sądze …bo malo kto tam zagląda lub odpisuje… AHA a co najgorsze ZAWSZE jest problem z sewerem na ich stronie (podczas ładowania) więc cięzko jest tam sie dostac…


(Bogdan_G) #8

Teoretycznie rozważając problem, można tylko zakładać, że charakter zawieszania procesów chrome, jest szczególny i zależy od ustawień domyślnych systemu windows. Przy konflikcie, problem jest i trzeba sobie z nim poradzić.

W chromie, każda karta jest otwierana jako odrębny proces, a jedynie, co łączy te niby “odrębne procesy”, to dodatki chroma. Któryś, moim zdaniem, koliduje z domyślnymi ustawieniami windows, a to z kolei zawiesza te inne, niby “odrębne procesy”, czyli cyrk i poruta. Cóż, trzeba wyłączyć dodatki, a potem po jednym włączać i jechać z kartami, tymi, gdzie zawieszało. Za którymś razem, któryś dodatek powinien okazać się fatalny. Może zapora go nie lubi, albo AV? Chrome może być cacy, tylko coś może przeciekać z jakiegoś dodatku.


(Djzon) #9

Bogdan_G - to raczej zawiesza się tylko na specyficznych stronach gdzie występują skrypty, i nie od dziś wiadomo, że jakiś skrypt na stronach potrafi porządnie zawiesić przeglądarkę…