Zmiany dodane w pliku zapisały się w innym z plików?

witam,

nie bardzo wiedziałam gdzie mam napisać, więc jeżeli to nieodpowiedni dział to proszę nie krzyczeć tylko podpowiedzieć gdzie mam przesunąć :frowning:

sprawa jest następująca, wysłałam siostrze plik z jej pracą magisterską za pomocą facebooka, ona sobie to od razu otworzyła i zaczeła pisać w nim dalej, co jakiś czas dając zapisz (żeby jej to nie uciekło).

na drugi dzień po otworzeniu tego pliku z folderu pobieranych okazało sie że nic z tego co pisała sie nie zapisało :frowning:

i teraz pytanie czy mogło sie to gdzie indziej zapisać, nie wiem jakis plik temp albo cos?

nie ukrywam że jakakolwiek pomoc będzie mile widziana bo mi sie dziewczyna zapłacze.

Zerknijcie na listę ostatnio otwieranych dokumentów w Wordzie. Może zmiany były zapisywane do innego pliku.

To się nie zapisuje w folderze pobieranych, tylko niech dziewczyna otworzy worda i kliknie w logo/opcje programu word, Niech kliknie na “zapisywanie” i tam jest lokalizacja pliku autoodzyskiwania, następnie Domyślna lokalizacja pliku. Tam trzeba przepatrzeć, bo office raczej nie zapomina, chociaż zdarzają się błędy zapisywania, gdy w tym czasie program się zawiesi.