Zmiany na portalu

mam kilka pytanek na temat tego portalu do redakcji tego portalu

  1. czy i kiedy bedzie nowa wersja portalu

  2. w jakiej technologi bedzie ona zrobiona (o ile można wiedziec )

  3. ktos rozsądnie zaproponował aby dac komentowowanie na forum.

zmniejszy to iloś "oszołomów"komentujących newsa . istnieje wtedy możliwość dania ostrzeżenia iitd . wtedy ilość “spamu” bedzie na pewno ograniczona

  1. Lisek pisał że mają problemy, i że premiera się opóźni.

2.ASP.NET

To tak jak w okupację Niemiecką za obrazę Hitlera szło się do więzienia.

Chyba troszkę się “zapędziłeś” :?

Ale wypada powiedzieć kiedy w końcu będzie nowa wersja,a tak wychodzi iż wszystkich macie za nic, w końcu to my wszyscy tworzymy Vortal i Forum.Troszeczkę więcej poszanowania i uwagi poświeconej wszystkim Userom.POZDRO całą redakcję

jaaasne nie wiem jak ty ,ale mi te Flame wary przeszkadzają i jesli pojdzie dalej w tym kierunku to w ogole komentowanie straci sens (a z mojej strony w zupełności ).Takie puste dyskusje nie prowadzą do niczego . Zostane milczącym obserwatorem.

W tym momencie pewnie narażę się wszystkim “moderatorom” i “adminom”

ale obserwując przynajmniej “Forum” to stwierdzam co następuje:z całym szacunkiem do wszystkich "modków-adminów"nie negując waszych umiejętności i certyfikatów,to moglibyście czasami z sensem odpowiadać na zadane tematy,a nie tylko wstawiać wasze do znudzenia ponawiane treści,a jakie to wiecie wszyscy.Bo w końcu wyjdzie tak jak to kiedyś napisał jeden z “userów” iż najwięcej "OT-ów"piszą sami moderatorzy i admini.Jeszcze raz pozdro wszystkich pilnujących na forum i vortalu.

model12 O ile sie nie mylę, temat (i dział) dotyczy Vortalu a nie forum.

Aby jednak zamknąć tę sprawę powiem, że całkowicie sie z Tobą zgadzam. Jednak adresatem tej prośby powinni być userzy a nie modkowie. Podstawowym obowiązkiem modków jest dbałość o porządek na forum i przestrzeganie jego regulaminu przez Userów.

Bardzo duża ilość postów w ten czy inny sposób naruszających regulamin powoduje, że przy tak dużym forum, większość czasu jesteśmy zmuszeni spędzać właśnie na pisaniu w kółko tych samych uwag i próśb. Bardzo często postów wymagających takich uwag jest tak wiele, że nie ma się już czasu lub sił na inną działalność na forum.

Tak więc ilośc postów merytorycznych napisanych przez modków jest bezpośrednio zalezna od ilości prac “porządkowych” które musza wykonać na forum.

Mam nadzieję, że mój post kończy rozważania dotyczące forum w temacie związanym z Vortalem. W przeciwnym wypadku znowu moderatorzy będą musieli ponawiać treści:

Naprawdę nie chce mi się co chwilę pisać tego samego. Zresztą za każdym razem są podawane te same argumenty, że olewamy userów bo nie odpowiadamy. Może tak po prostu poszukać? Pierwsza z brzegu odpowiedź:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=890785&highlight=#890785