Zmiany na youtube-nowe wiadomości do niedostępnej skrzynki

Ja tam wchodzę i mi wyskakuje “twoja przeglądarka jest niezgodna” i na tym koniec. Przepraszam bardzo,to czy ja mam teraz przenieść się z szybkiej i stabilnej przeglądarki k-meleon na jakiegoś przymuła typu firefox,chrome,opera?

Z drugiej strony brak jest lekkich i stabilnych przeglądarek z obsługą HTML5. Nie ma rozwiązania,po prostu trzeba się pożegnać z powiadomieniami na youtube. Witaj “nowoczesność”.

Nawiasem mówiąc spośród portali komputerowych dobreprogramy.pl jest jedyną stroną niedostępną w mojej przeglądarce,np nie da się stąd ściągnąć żadnego programu(nie chodzą przyciski),brak linków bezpośrednich. Na szczęście wystarczy wpisać w google nazwę programu i można korzystać

Przepraszam, ale jakiej pomocy od nas oczekujesz?

np poprzez wskazanie przeglądarki która zużywa mało ramu i jest stabilna ale obsługuje html5. Próbowałem np flashPeak SlimBoat i niestety się wywala po uruchomieniu lub podczas ładowania stron.

Ten wpis wyraża moje niezadowolenie z powodu wprowadzenie lipnych nowych rozwiązań i przez to ograniczanie dostępności wśród użytkowników. Komu to służy aby z dnia na dzień taka czy inna strona stała się niedostępna dla części uzytkowników?Zastanawiam się co było w głowie autorów modyfikacji.Próbuję to jakoś zrozumieć,ale nie mam pomysłów

Z tego, co piszesz, to masz kłopoty w systemie, bo slimboat nie powinien “wywalać” a firefox z kilkoma wtyczkami nie zabiera więcej, niż te 150MB RAMu, gdy mu się wyłączy usługę utrzymania i nie daje się adblocka. Wtedy RAM nie skacze o kolejne 100MB, oprócz 18K samego adblocka. Slimboat jest nie mniejszy, a ma głupie spolszczenie. Do blokady reklam stosuje się jeden adfender i jest oszczędnościowo. Gdy chcesz poszukać, to do firefoxa możesz pobrać dodatek, do oglądania filmów w html5. Wymienioną stronę, mój stary pc z xp z ie8 ładnie wyświetla i działają przyciski, a w firefoxie ładnie chodzi i teraz sprawdziłem, YouTube ładnie mi wyświetla wszędzie, na flashu, mimo wejścia dzisiaj połączenia YouTube z Google+. Na dodatku html5 w firefoxie - również.

Podejrzewam, że masz niezły bajzel w systemie. Pokaż logi OTL wg zasad określonych tu: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html Będzie wiadomo, jakie pokaże errory, skoro “wywala” aplikacje, co tam jest zainstalowane, że robi Ci problemy.

Psioczenie jest takie modne ostatnio, ale trzeba zadbać o sprawny system.

Już ci tłumaczyłem ,że to nie ja mam zły system,tylko przeglądarki ,a konkretnie silnik webkit ma większe wymagania niż mogę spełnić.System mam czyściutki(xp mini) zero jakichkolwiek śmieci ani zbędnych programów.Nie wiem co to OTL (i mnie to nie interesuje) . Naprawdę nie mów mi o firefoxie,przecież nie mam w nim żadnych wtyczek i nie ma mowy o korzystaniu,ten program to masakra w dowolnej koniguracji.

Jeśli chodzi o dezynekcje,to tak było od początku ,więc nie ma mowy o wirusach.Zresztą w procesach nic nie siedzi,bezczynność systemu 99% gdy nic nie klikam.

Ja narazie kompa nie zmienię,bo żaden kandydat nie jest lepszy od tego co mam. Co mi np po laptopie z szybkim procesorem i matrycą TFT ,z której się tragicznie czyta.

Jeśli mi wskażecie jakikolwiek laptop z matrycą jak LCD,a nie TFT i ma być matowa,to może coś znajdę,wreszcie to zmienię.

Proszę: http://www.sony.pl/product/vaio-seria-s/svs1512x9e

wyjaśnie o co chodzi

np w tym laptopie

http://www.dooyoo.co.uk/laptops/fujitsu … 0/details/

jest zupełnie inny typ matrycy niż w laptopach IBM / Lenovo z serii pentium M i starszych.To samo w Acerach. Kompletnie nie mam pojęcia czym one się różnią,bo pisze że to TFT ,tym czasem definicja podaje są 2 typy TN i IPS a nic innego nie podają. Już kupowałem wiele modeli i nigdy nie mogę trafić na matrycę jak w tym pierwszym z linka.

Nie wiem czym sie sugerować firmą,serią,czy innym parametrem.

Ja chcę mieć do internetu,do czytania,a kurde wszystkie mają jakieś dziwne matryce.Nie chodzi o wypalenie,bo u mnie też już słabo świeci,tylko chodzi o typ.