Zmiany prędkości internetu radiowego


(Yeah333) #1

posiadam internet radiowy i wszystko było ok do czasu zawsze miałem prędkość 54 Mb/s aż tak miesiąc temu zmieniło się w dzien na 12Mb/s zrobiłem formata, nic nie pomogło i na noc nie raz wraca najwyższa prędkość:slight_smile: rozmawiałem z koleżanką która też pobiera sygnał d tego Pana i u iej jest stały dosyć szybki internet heh (ten 54 ) jeżeli ktos umie mi coś poradzić to proszę pisać :stuck_out_tongue:


(Djtot) #2

Muszą być jakieś zakłócenia, polecam przeniesienie komputera w inne miejsce i zobaczenie czy się poprawia, jeśli nie to kontakt z tym panem od którego masz neta.


(JNJN) #3

Proszę zmienić temat na konkretny,opcja edytuj i popraw.JNJN


(Yeah333) #4

komputer stoi w pokoju w którym najlepiej widać antene tego pana wiec o przeniesieniu nie ma mowy


(Sebos99) #5

Jaką masz prędkość to sobie sprawdź tu : http://www.speedtest.net . To co Ci pisze przy ikonce w trayu (np 54 Mb/s) nie ma nic wspólnego z rzeczywistą szybkością internetu.


(Yeah333) #6

a więc mam 686kb/s download i 71 upload


(Sebos99) #7

No i już wszystko wiesz. Internet radiowy cechuje niestabilność, więc wyniki mogą się nieznacznie różnic. A o 54 Mb/s to mogą pomarzyć wszyscy na tym forum :wink:


(Yeah333) #8

ale jednak wcześniej wyświetlało mi się 54 a teraz skacze ale najczęściej też 12 i czuje ze jest wolniejszy, chcę znaleźć przyczynę... moze to od anteny mogę ją jakoś wyczyścić ? (taka kwadratowa puszka)