Zmiany Softu,Języka,Sterowników K750i

Witam

Chciałbym dziś prosić o pomoc w sprawie instalacji softu i powyzszych podanych w tutyle rzeczy do SE k750i, przebyłem wiele for na których znalazłem informacje dotyczące tego jak takowe czynności wykonać.Jednak po drodze natrafiłem na problem z wykryciem mojego telefonu przez program “FAR”.Po wielokrotnych próbach wykrycia telefonu doszedłem do wniosku ze to na nic dlatego prosze o jakies racjonalne rady.Wiem również ze wymagana jest znajomość tzw “CID’u” swojego telefonu a ja go nieznam dużo kombinacji niema więc wrazie czego zrobie to metodą prób i błędów jednakże teraz chcialbym jakoś wystartować (mam już w posiadaniu pare sterowników których niestety niejestem w stanie przegrać)

PS: Jeżeli to jest totalny offtop to mimo wszystko prosze kogoś o pomoc ponieważ męczyłem sie nad tym zbyd długo by zaprzestać

Serdzenie pozrawiam i z góry dziękuje.

a podłączasz do tego fara tel. z wciśniętym C? jeśli tak a program nie reaguje to musisz zainstalować sterowniki FLASHUSB, cid możesz sprawdzić przez podłączenie tel z wciśniętym C do SEtoola lub XS++

www.se-center.info tu masz wiele tematów na temat wgrywania softu sprawdzania cidu.

na niektórych forach doczytałem sie że należy wyjąć z niego wpierw karte sim potem uruchomić go ponownie a gdy włączymy program FAR i kierując sie według dalszych instrukcji podłączyć i nacisnąć przycisk C < mam go trzymać przed wtyknięciem USB do gniazda telefonu czy to bez znaczenia ? a co do sterowników usb do telefonu to chodzi o takowe które wykrywają telefon w dowolnym eksploratorze ? bo takowe posiadam i bez problemu wgrywam na telefon różne rzeczy.

owszem byłem na stronie którą podałeś wcześniej lecz wolałem napisać tutaj…jest to bardziej aktywniejsze forum

pobrałem Flash USB drivery z tej o to strony http://www.t-k.pl/p/download/zts z kategori : Twoja komórka 3/2008 / USB Flash Driver - Sterownik serwisowy dla SE rozpakowałem i niestety niewiem co zrobić z plikiem o rozszerzeniu .sys

karta sim i pamięci muszą być wyciągnięte, w trakcie podłączania tel do fara musisz trzymać C, jak program wykryje telefon to możesz go puścić, a i telefon musi być wyłączony, żeby zainstalować stery usb to podłącz tel do kompa (bez żadnego programu) z C i wtedy windows powinien dać ci to okienko od instalowania nowego urządzenia to wtedy nie instalujesz te zalecane od windy tylko podajesz mu ten plik od sterowników które pobrałeś a i na przyszłość nie pisz postu pod postem tylko edytuj

Serdecznie dziękuje za rade z kartą i z sterownikami flash usb pomogło, dowiedziałem sie iż posiadam CID 49, w razie kolejnych problemów odwołam sie na powtórną pomoc.Raz jeszcze dziękuje.

Piwo dla ciebie :stuck_out_tongue: