Zmiany sposobu logowania

po ostatnim formacie , na kompie zmienił sie sposób logowania i przy próbie jego zmiany mam taka info>

"Usługa klienta dla systemu Netware wyłaczyła ekran powitalny i zmieniła sposób logowania. Aby właczyc te usługę , musisz z odinstalowac usługę klienta dla Systemu Netware. Jak to zrobić ,bo nie mam pojęcia o co chodzi. Brdzo proszę o pomoc.

Witam,

Jak dla mnie to jest to po prostu komunikat przy zainstalowanym kliencie Novell. Masz zainstalowanego klienta Novelowego?? Przy nim nie możesz zmienić sposobu logowania, ale mogę się mylić.

nie wiem czy mam .

poprostu przeinstalowałem winde i wszystko.

Szlak mnie trafia z tym dziwnym logowniem… a nie wiem jak to zmienić.

prawdopodobnie połączenia sieciowe, właściwości i powinieneś mieć klient sieci NetWare i opcje odinstalowania; może trzeba bedzie też kliknąć na konto i coś w rodzaju zmień wyświetlanie ekranu powitalnego itd;

wszystko z lektury(to znany problem!) nie z doswiadczenia, wiec może

nie działać

Sprawdź w panelu sterowania, dodaj usuń programy czy masz pozycję Klient Novell dla systemu Windows. Jeżeli jest a nie jest Ci potrzebny poporstu odinstaluj. Następnie wejdź w konta użytkowników i sprawdź czy możesz zmienić sposób logowania.

Wejdź do Właściwości połączenia sieciowego i odinstaluj wszystko przy czym pisze Netware. Ma tylko zostać:

  1. Klient sieci Microsoft Networks

  2. Udostępnianie plików …

  3. Harmonogram pakietów QoS - niekoniecznie

  4. Protokół internetowy (TCP/IP)

Tak ma i wszystko jest ok. tzn. wróciło do normy, dzięki Panowie.