Zmiany sposobu logowania

(Darek972) #1

po ostatnim formacie , na kompie zmienił sie sposób logowania i przy próbie jego zmiany mam taka info>

"Usługa klienta dla systemu Netware wyłaczyła ekran powitalny i zmieniła sposób logowania. Aby właczyc te usługę , musisz z odinstalowac usługę klienta dla Systemu Netware. Jak to zrobić ,bo nie mam pojęcia o co chodzi. Brdzo proszę o pomoc.

(Andrzej Medynski) #2

Witam,

Jak dla mnie to jest to po prostu komunikat przy zainstalowanym kliencie Novell. Masz zainstalowanego klienta Novelowego?? Przy nim nie możesz zmienić sposobu logowania, ale mogę się mylić.

(Darek972) #3

nie wiem czy mam .

poprostu przeinstalowałem winde i wszystko.

Szlak mnie trafia z tym dziwnym logowniem... a nie wiem jak to zmienić.

(Edlib) #4

prawdopodobnie połączenia sieciowe, właściwości i powinieneś mieć klient sieci NetWare i opcje odinstalowania; może trzeba bedzie też kliknąć na konto i coś w rodzaju zmień wyświetlanie ekranu powitalnego itd;

wszystko z lektury(to znany problem!) nie z doswiadczenia, wiec może

nie działać

(Andrzej Medynski) #5

Sprawdź w panelu sterowania, dodaj usuń programy czy masz pozycję Klient Novell dla systemu Windows. Jeżeli jest a nie jest Ci potrzebny poporstu odinstaluj. Następnie wejdź w konta użytkowników i sprawdź czy możesz zmienić sposób logowania.

(Mireczek) #6

Wejdź do Właściwości połączenia sieciowego i odinstaluj wszystko przy czym pisze Netware. Ma tylko zostać:

1. Klient sieci Microsoft Networks

2. Udostępnianie plików .....

3. Harmonogram pakietów QoS - niekoniecznie

4. Protokół internetowy (TCP/IP)

(Darek972) #7

Tak ma i wszystko jest ok. tzn. wróciło do normy, dzięki Panowie.