Zmiany w komentarzach

Witam.

 

Miałbym taką propozycję do rozważenia, przydałaby się opcja blokady odpowiedzi na komentarz od osób niezalogowanych w komentarzach na DP.

 

Naprawdę nie widzę w tym sensu, odpowiada mi jakaś niezalogowana osoba, więc nawet jak odpiszę, ona powiadomienia nie dostanie, więc czemu ja mam dostawać powiadomienia jak ona mi odpisze?

 

Tak więc najlepiej jakby można było zablokować sobie w profilu odpowiedzi od osób niezalogowanych, bo jak takich nie chce otrzymywać, bo jak wyjaśniłem, wtedy to nie ma sensu.

 

Już nie wspomnę o tym, że 90% odpowiedzi od anonimowych to zazwyczaj trolle albo jacyś goście co atakują zaraz ad personam i nie przebierają w słowach.

 

Oczywiście jeszcze lepiej by było, aby w ogóle nie było takiej opcji do wyboru, a odpowiedzi u wszystkich były możliwe tylko dla osób zalogowanych.

 

Bo po prostu nie rozumiem kto wpadł na pomysł by to tak zostawić asymetrycznie.

 

Jeżeli by to była opcja do wyboru w panelu to w ten sposób, aby anonimowi nie mogli odpisać wcale, czyli, nie mieli przycisku odpowiedz przy moich komentarzach, a nie, że tylko ja nie dostanę powiadomienia, wydaje mi się to uczciwe, bo nie powinno się też wprowadzać w błąd takich użytkowników, że mogą zrobić coś czego nie mogą tak naprawdę.

 

No i myślę, że to by zwiększyło niejako chęć zakładania konta wśród niezdecydowanych.

 

Co o tym sądzicie?

bardzo dobry pomysł, jestem za :slight_smile:

wrzuć go jeszcze na BugTracker

http://www.dobreprogramy.pl/BugTracker.html

Ok dodałem, mam nadzieję, że to przejdzie, bo to naprawdę jest irytujące.

Zdecydowanie popieram.