Zmiany w regulaminie "Polowania na licencje"


(Cebula) #1

Jak wiadomo pojawiały się przypadki oszustw podczas poprzednich polowań, postanowiliśmy wiec zaostrzyć regulaminowe zasady oraz ich egzekwowanie.

Nie wszyscy jak się okazuje rozumieją na czym polega zabawa. Próbują się "nachapać" licencji ile się da (głupota nie zna granic), są też tacy którzy grają po to by spróbować coś sprzedać na Allegro, itp. Najgorsze jest w tym to, że tracą na tym uczciwi uczestnicy.

Obecnie więc wygląda to tak:

Osoby, które biorą udział w jednej edycji polowania więcej niż raz nie tylko nie otrzymają licencji ale również nie będą mogły uczestniczyć w kolejnych edycjach, zostaną również usunięte z forum. Podobne konsekwencje przewidujemy w stosunku do osób, które próbowałyby sprzedać licencję, z tą zmianą, że licencja zostanie anulowana, ponadto w przypadku prób sprzedaży na serwisach aukcyjnych będziemy kontaktować się z ich przedstawicielami w celu usuwania aukcji. Ułatwianie innym uczestnikom zdobycia licencji (np. publikowanie informacji na blogach, forach itp) to również konsekwencje w postaci odmówienia wydania licencji oraz zakaz udziału w kolejnych edycjach. Wprowadziliśmy również ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja.

Nie lubimy brutalnych metod ale po prostu nie ma wyjścia, zamierzamy nowych zasad przestrzegać i bezwzględnie je egzekwować. Myślę, że przyjmiecie to ze zrozumieniem :slight_smile:

Do polowania zostało mało czasu, szykujcie się bo hasło będzie trudne :slight_smile:


(Danielson) #2

informacja dostępna również na vortalu :wink:

Bardzo dobre posunięcie w celu wyeliminowania "czarnych owiec" miejmy tylko nadzieje aby było one skuteczne w walce z "piraniami".


(Asterisk) #3

Temat zostaje zamknięty - sprawa jasna