Zmiejszenie rozmiaru pliku RMVB

chcialabym zmniejszyc rozmiar pliku RMVB, ktory ma 725 MB do wielkosci, ktora umozliwia nagranie go na plyte.

jaki program moze mi w tym pomoc?

SUPER.

Zmniejsz bitrate. Aktualną ilość zobaczysz w PPM na plik > właściwości > podsumowanie.

mam problem… we wlasciwosciach pliku nie moge sprawdzic bitrate… a w programie nie widze opcji zapisu pliku jako rmvb… :roll:

Winrar, spakowanie filmu.

Wycięcie niepotrzebnych fragmentów(początek, koniec).Jeśli nie to czyt. jak wyżej.

Spakowanie odpada. Wycinanie fragmentów raczej też, bo zyskałabym może 2 minuty na prawie 3-godzinnym filmie :frowning: Jakieś inne pomysły?

Do wyboru, do koloru.

Zmniejszanie jeszcze jakości RMVB to już jest w ogóle brak logicznego myślenia… Nie dosyć że RMVB jest beznadziejnym formatem to jeszcze chcesz go pogarszać… W tej wielkości MP4 nie ma konkurencji tylko ludzie nie potrafią tego zrozumieć… A na DVD nagrać nie możesz?

Nie, nie mogę nagrać na DVD…

Zmniejszenie wielkości pliku o kilka mb chyba DRASTYCZNIE nie pogorszy tego “beznadziejnego formatu”?..

Drastycznie nie.Bo i tak rmvb już jest drastycznie okrojony.Poszukaj odpowiedzi w moim wyższyzm poście.