Zmiejszenie rozmiaru pliku RMVB

(asiaaa_) #1

chcialabym zmniejszyc rozmiar pliku RMVB, ktory ma 725 MB do wielkosci, ktora umozliwia nagranie go na plyte.

jaki program moze mi w tym pomoc?

(adam749) #2

SUPER.

Zmniejsz bitrate. Aktualną ilość zobaczysz w PPM na plik > właściwości > podsumowanie.

(asiaaa_) #3

mam problem... we wlasciwosciach pliku nie moge sprawdzic bitrate... a w programie nie widze opcji zapisu pliku jako rmvb... :roll:

(Chillout) #4

Winrar, spakowanie filmu.

(Lukaszk 89) #5

Wycięcie niepotrzebnych fragmentów(początek, koniec).Jeśli nie to czyt. jak wyżej.

(asiaaa_) #6

Spakowanie odpada. Wycinanie fragmentów raczej też, bo zyskałabym może 2 minuty na prawie 3-godzinnym filmie :frowning: Jakieś inne pomysły?

(Lukaszk 89) #7

Do wyboru, do koloru.

(JarekMk) #8

Zmniejszanie jeszcze jakości RMVB to już jest w ogóle brak logicznego myślenia... Nie dosyć że RMVB jest beznadziejnym formatem to jeszcze chcesz go pogarszać... W tej wielkości MP4 nie ma konkurencji tylko ludzie nie potrafią tego zrozumieć... A na DVD nagrać nie możesz?

(asiaaa_) #9

Nie, nie mogę nagrać na DVD...

Zmniejszenie wielkości pliku o kilka mb chyba DRASTYCZNIE nie pogorszy tego "beznadziejnego formatu"?....

(Lukaszk 89) #10

Drastycznie nie.Bo i tak rmvb już jest drastycznie okrojony.Poszukaj odpowiedzi w moim wyższyzm poście.