Zmieniająca się ilość miejsca na dysku

Witka

Tak jak w temacie, co rusz jak sprawdzam ilość wolnego miejsca na dysku to co i rusz mam inną wartość, mimo że nic nie ściągam z netu ani nie wgrywam jakichkolwiek plików/ Log HJT -> http://www.wklej.org/id/137649/

Wyłączyłem i włączyłem Przywracanie.

Pomożecie?

to za pewne gromadzące się pliki tmp oraz cache przeglądarki. czyść dysk i rejestr np. ccleanerem oraz cleanGp itp oraz możesz czasem usuwać pliki z folderu temp

O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll

O2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\5.1.1309.15642\swg.dll

O3 - Toolbar: Google Toolbar - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - C:\Program Files\Google\Google Toolbar\GoogleToolbar.dll

O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - D:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - D:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: Usługa Google Update (gupdate1c9dfc73c3fafe4) (gupdate1c9dfc73c3fafe4) - Unknown owner - C:\Program Files\Google\Update\GoogleUpdate.exe" /svc (file missing)

Zaznaczasz i FIx. Wejdź w start, uruchom, wpisz: msconfig, zakładka uruchamianie, odznaczasz, zastosuj i ok:

O4 - HKLM\..\Run: [AutoEJCD_0ACE20FF] C:\Program Files\AutoInstall\ZD1211B_Auto_Install_CD_Only_Gen_0ACE20FF\AutoEJCD.EXE /VID=0ACE /PID=20FF

O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKLM\..\Run: [DeviceDiscovery] C:\Program Files\Hewlett-Packard\Digital Imaging\bin\hpotdd01.exe

O4 - HKLM\..\Run: [HPDJ Taskbar Utility] C:\WINDOWS\system32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb08.exe

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe

O4 - Global Startup: Logitech SetPoint.lnk = C:\Program Files\Logitech\SetPoint\SetPoint.exe

O4 - Global Startup: Logitech Desktop Messenger.lnk = C:\Program Files\Logitech\Desktop Messenger\8876480\Program\LogitechDesktopMessenger.exe

O4 - Global Startup: NkbMonitor.exe.lnk = D:\Program Files\Nikon\PictureProject\NkbMonitor.exe

Wyczyść katalog: *C:\Documents and Settings\nazwa usera\Ustawienia lokalne\Temp* i *C:\Documents and Settings\nazwa usera\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5*

Wyłącz hibernację: Panel Sterowania->Opcje zasilania->zakładka Hibernacja-> odhacz

Wyłącz przywracanie systemu: Mój Komputer->właściwości->Przywracanie systemu->Ustawienia

Prawy przycisk myszy na kosz --> właściwości -> Globalne --> Użyj jednego ustawienia, zmień na 2%

Poczytaj i wykonaj: http://www.forum.tweaks.pl/FAQ-Zwi%EAks … t8747.html