Zmieniająca się rozdzielczość myszki po wyłączeniu komputera

zakupiłem logitech g700 i myszka ogólnie działa super lecz jedna rzecz mnie irytuje potwornie, po wyłączeniu komputera i ponownym jego włączeniu dpi samoczynnie ustawia się na najniższą rozdzielczość wskazaną w profilu, miałem g500 i bardzo fajnie za każdym razem zostawała na poziomie poprzednio używanym (w momencie wyłączania komputera). Sterowniki oczywiście zainstalowane. Zna ktoś sposób, albo czy w ogóle się da tak zrobić by pamiętało poziom dpi albo chociaż startowało z rozdzielczością ustawioną jako domyślna.

http://support.logitech.com/pl_pl/software/gaming-software masz ten program? chyba tutaj można ustawić

tak, oczywiście zainstalowane, 

a masz tam opcje ustawiania profilu domyślnego?

tak. nie używam żadnych innych profili niż domyślny, mam tylko ten jeden

a profil trwały ustawiony na: Brak

nie można edytować profilu domyślnego?

jest wy edytowany,  można go edytować, nie mam potrzeby używania kilku profili dlatego używam tego jednego, druga kwestia to tworzyłem nowe profile, kombinowałem i pomimo to rozdzielczość zmienia się samoczynnie bez względu który profil używam, także bez względu na to czy używam profili zapisanych w myszce czy na komputerze.

aha, nie wiem jak do końca wygląda ten program, więc może coś tam będzie,  ale można zrobić że po wyłączeniu komputera urządzenia na usb nadal mają zasilanie, wtedy dpi nie będzie się resetować

jest to mysz bezprzewodowa… więc ma nic to się zda, po drugie pamięć ustawień znajduje się w pamięci myszy, jest to pamięć typu ROM więc nie oczyszcza się po zaprzestaniu zasilania.