Zmienianie się rozdzielczości - PowerStrip

Witam. Mam problem z programem PowerStrip i ustawieniem odpowiednich rozdzielczości. Zakupiłem konwerter VGA - EURO z instrukcją konfiguracji za pomoca PowerStripa. Wszystko jest dobrze dopóki nie trzeba zmienić rozdzielczości dla telewizora - kiedy ją zaznaczam (720x576p) i wciskam “dodaj nową rozdzielczość” to w poprzednim oknie rozdzielczość zmienia się tylko na sekundę, a dalej zostaje 2767x576 . Karta graficzna to Radeon X1300, system Vista 32bit, PowerStrip 3.90, na 3,77 to samo… Próbowałem też Multiresem, ale kiedy klikne na niego w tray’u to się wyłącza. Nawet kiedy wyłącze PowerStripa to na telewizorze widać, że rozdzielczość jest zmieniona na 720x576p, ale nie mogę ustawić odświeżania. Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Dodane 30.04.2012 (Pn) 19:16

Proszę o pomoc, to naprawdę pilne!

Zmieniłem system na XP i to samo - o dziwo na monitorze nr.1 wszystkie ustawienia zapisują się prawidłowo, ale nie mogę ustawić odświeżania i rozdzielczości na tym wejściu dla telewizora, kiedy nie widzę ekranu (przy rozdzielczości 720x576 monitor się wyłącza z komunikatem o błędnej rozdzielczości, a przy telewizorze nie ustawię, bo pojawiają się tylko białe pasy zmieniające się zależnie od rozdzielczości. Próbowałem też programem RivaTuner - nie wiem jednak jak tam ustawić to tak, aby się zapisało. Proszę, to pilne! :frowning: