Zmienić wygląd strony PHP i wrzucić zdjęcia

Witam, mam wielką prośbę. Jestem początkującym w tej dziedzinie i chciałbym Was prosić o pomoc. Muszę zaktualizować pewną stronę, mam hasło, nazwę użytkownika danej domeny. Wszedłem przez program FileZilla. Chciałbym dodać zdjęcia w zakładce “aktualności” i nie wiem jak to zrobić. Moglibyście mi to krok po kroku wytłumaczyć?

nikt Ci z nas nie powie jaki mechanizm steruje tą stroną, może jest to jakiś CMS? może jakiś system autorski? najłatwiej będzie się skontaktować z autorami (mail ze strony m.f.w@poczta.fm lub a.kas@gazeta.pl) i ich zapytać

To nic nie da się zrobić?:frowning: Ale mam dostęp do każdego pliku na serwerze. Kurcze to co teraz? A np. jak jest tam zakładka kontakt i zdjęcia nie chcą się wyświetlić na stronie a widzę że na serwerze są, a nie chcę się wyświetlić, to co to może być?

si@tk@rz nie do końca mnie zrozumiałeś, możesz spokojnie dodać te zdjęcia, ale my Ci nie możemy tak łatwo powiedzieć w jaki sposób, gdyż nie wiemy w jaki sposób została zrobiona strona, możesz pokazać print screena z plikami na serwerze