Zmienienie programu który otwiera pliki

Ja z góry przepraszam ale jestem kompletnie zielona w tych sprawach otóz przed chwilą próbowalam zainstalować program WinZip po zainstalowaniu wszystkie programy typu internet , gry, gg nie mogłam otworzyć ponieważ wszytskie miały ikonkę wizzipa więc usunełam go a teraz ikonka przeszła na Windows Media Center i za żadne skarby nie mogę nic otwortzyć jak powrócić do programu który otwierał wszystkie tego typu pliki? Z góry dzięki za pomoc :)Prosze o pomoc

Pliki exe albo skróty (*.lnk) nie mają prawidłowego przypisania. Możesz przywrócić system przy użyciu “przywracania systemu” wybierając punkt sprzed instalacji winzipa albo ostatniej znanej dobrej konfiguracji.

Start menu, wpisz ustaw programy domyślne, naciśnij enter, wybierz z listy program i następnie Wybierz ustawienia domyślne dla tego programu

Tylko gdzie znaleźć to przywracanie systemu sory ale kompletnie tego nie rozumiem

Dodane 25.12.2010 (So) 19:04

ale jak to weybrać ja po boku mam tylko kilka programów np internet , winRar itd ale w tym rzecz że ja nie wiem za jaką pomocą programu mam je otworzyć

Otworzyć internet :expressionless:

Start -> w polu szukaj wpisz przywracanie systemu -> poradzisz sobie dalej :wink: