Zmieniłem konto administratora na konto właściciela i nie mogę tego cofnąć

Aktualizowałem dziś Windows 10 do najnowszej wersji i pojawił się dokuczliwy problem. Mianowicie ekran blokady się zawieszał gdy chciałem go otworzyć i po kilku sekundach ponownie się zamykał kilka razy aż przestał. Próbowałem go wyłączyć znaną metodą za pomocą rejestru i nie pomogła, więc próbowałem jeszcze innej i ta też go nie wyłączyła, więc myślałem że jako właściciel może coś zadziała i też nic. Teraz nie mogę nic zainstalować ani np. zrobić cokolwiek w menedżerze urządzeń bo UAC blokuje. Przywróciłem system do stanu początkowego i te ustawienia się nie zmieniły, ale problem z ekranem blokady zniknął. Mam usunąć wszystkie konta czy jest na to jakieś inne rozwiązanie?

Wszystko tak jak w tym wątku: [Rozwiązany] Brak konta Administratora Windows 10 - Windows 10 - Forum komputerowe Komputer Świat (komputerswiat.pl) , ale nie chcę przeinstalowywać systemu z obrazu, bo nigdy nie grzebałem w Biosie

Sprawdź czy pod „F12” nie masz Quick Boot Menu, wtedy możesz jednorazowo rozpocząć świeżą instalację Windows 10.

Może 5 przez 10 pomoże opcja z niezachowywaniem plików, jak zostały ci stare konta użytkowników czy pliki z katalogu „Dokumenty”.

Spróbuję jutro i dam znać. Nie wiem na jaki pendrive najlepiej nagrać obraz, bo dwa największe są wolne, płyt nie mam, ale może na kartę pamięci

Spróbuję jeszcze z usunięciem wszystkiego, bo mam taką możliwość w zaawansowanym uruchamianiu. Łącznie z kontami i plikami osobistymi, więc to chyba poskutkuje. Bez obrazu i nośnika zewnętrznego

I problem już rozwiązany. Temat na razie do zamknięcia

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.