Zmienilem serwer ale sie niezmienił...:)

(Hubertsoluch) #1

Witam mam następujący problem zakupiłem domene w az przez kilka tygodni strona była na na bezpłatnym serwerze lua parę dni temu przekierowałem ją na netarterie i tutaj sie pojawił problem. U mnie w domu mam net ze sferi to przekierowanie nic nie dało tj. gdy klikam swoja strone nadal otwiera mi sie ona na tak jak by była na serwerze lua nie jest zaktualizowana . Po drugie chcąc sprawdzić pocztę przez http://webmail.infopomiar.pl/imp/login.php otwiera mi sie strona lua.... Dzisiaj sprawdzalem to na innym komputerze z innym netem i wszystko dzialalo, poczta otwiera sie z oknem do logowania nie strona lua oraz strona jest już na serwerze netarteri a nie na lua tak jak na moim kompie .Moj net jest ze sferi dzielony za pomocą 1 kompa używam proxy i zastanawiam czy nie jest to z tym związane?

(system) #2

zmieniłeś DNSy w ustawieniach domeny na nowy serwer?

odświeżanie DNSów po zmianie może trwać nawet 48 godzin w skrajnych przypadkach choć zazwyczaj jest to ok kilka-kilkanaście godzin.

poczekaj dzień-dwa i powinno być wszedzie już tak samo

(Hubertsoluch) #3

TO juz trwa chyba 3 dzien: sprecyzuje wszystko jest skonfigurowane dobrze bo na innym kompie z innym necie działa już strona na serwerze netarteri tylko na moim laptopie tak jakby moja wyszukiwarka "zapamiętała" tamte ustawienia i wywala mi ciagle serwer lua niewiem co jest grane. Dodam jeszcze ze strona była lekko modyfikowana dodawane nowe zakładki zmieniany tekst i to na innych kompach działa a w moim laptopie zarowno na IE i firefoxie pokazuje sie ta stara strona takjakby przegladarki zapamietaly ja gdzies w swojej pamieci

(system) #4

no to wyczyść cache przeglądarek, wszystkie prywatne dane i tymczasowe pliki interenetowe.

ja kiedyś po miesiącu wszedłem na neta przez drugiego kompa i miałem nawet po odświeżeniach strony wiadomości z onetu sprzed właśnie miesiąca :stuck_out_tongue:

jesli to nie pomoże to już nie mam pojęcia co jest grane