Zmieniona karta graficzna w menadżerze urządzeń

Witam, posiadam Dell N5010. Zawsze kiedy sprawdzałem swoją kartę graficzną w menadżerze urządzeń wyświetlało mi Readon 550v aż do wczoraj. Mianowicie zainstalowałem AutoCada i po kilkukrotnym jego uruchomieniu moim oczom ukazał się następujący komunikat  “Skonfigurowany sterownik Heidi nie może być wczytany . Przełączam się na standardowy sterownik programowy.”. Po wygooglowaniu wyczytałem, że należy zaktualizować stery karty, więc menadżer urządzeń, aktualizacja i sterownik się zaktualizował, ale ku mojemu zdziwieniu zmieniła się karta graficzna na Readon HD 4650. Ściągnąłem jeszcze sterowniki do grafiki ze strony della, ale dalej widnieje mi HD 4650. Dodatkowo w kartach sieciowych mam konflikt “Karta microsoft ISATAP #3”. Jakieś racjonalne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji istnieje ?

 

 

Pozdrawiam,

Damian

The AMD ATI Mobility Radeon HD 550v is based on the same chip as the old Mobility Radeon HD 4650 but features slightly slower clock rates. 

More information on the features of the HD 550v can be found on the GPU page of the HD 4650.

 

za http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobility-Radeon-HD-550v.31270.0.html

Nie masz się co przejmować. Przy tym laptopie to jest na plus taka zamiana sterowników. Pozwoliła na moim m5010 odpalić nowsze gry, a w twoim przypadku tego programu.