Zmienne IP kontra stałe IP

chcialbym sie dowiedziec jakie sa roznice pomiedzy stalym a zmiennym adresem ip. jakie sa plusy zmiennego i stalego, a jakie minusy.

tu sie dowiesz http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … dynamiczne o to samo pytali :slight_smile:

no tak ale nie dowiedzialem sie co lepiej miec. wiem tylko tyle ze zmienne(dynamiczne) zmienia sie…

Jeśli chciałbyś mieć własny serwer www czy pocztowy e-mail to lepiej mieć stałe IP, w innym przypadku nie ma to dla Ciebie większego znaczenia.

:okulary:

Ja mam Neostrade czyli zmienne IP. Są plusy i minusy takiego IP. Podam dwa przykłady dotyczące mnie: Używam programu DC++ i tam nie moge byc active czyli ściagać od 100% userów, tak to ściagam tylko od 40%. A plus tego IP to to że na serwerze rapidshare znalazłem sposób aby obejść godzinny limit pobierania. :smiley:

usuwamy ciasteczka :slight_smile:

tak jak już napisali poprzednicy różnice między stałym, a zmiennym IP jest tylko taka, ze za każdym razem w necie jesteś jako ktoś inny i nie możesz stawiać serwa na swoim kompie i p2p jak już napisałeś troszkę się walą…

Michał1205 rapida można obejść i bez zmiennego ip :stuck_out_tongue:

Wystarczy jeden program ktory zmienia ip co jakis czas

Hide IP :stuck_out_tongue: