Zmiennik playera w youtube


(Vegossj2) #1

Gdzieś widziałem jak na linuksie przerobić by zamiast youtubowego playera odpalał się jakiś program który to obsługiwał(niczym wmp na niektórych stronach). Dałobyto mniej zwiech podczas przeglądania tego derwisu. Niestety nie mogę znaleść jak się to robi.


(Arturp7) #2

W firefoksie możesz skorzystać ze skryptów Greasemonkey. Poszukaj na http://userscripts.org/.


(nintyfan) #3

Może chodzi o Totem-a, który obsługuje filmy FLV? Jak to jednak zrobić, to bladego pojęcia nie mam. :frowning:

Zresztą, to nie byłbym tego taki pewien, że miałbyś mniej zwiech, ale może.

-- Dodane 25.04.2009 (So) 11:00 --

Już znalazłem coś w linku podanym przez arturp84. Nie chodzi jednak tam o zmianę player-a, lecz o dodanie dodatkowych funkcji do niego.


(roobal) #4

Ja mam zainstalowane w Firefoksie Flash Block , co pozwala na wygodne przeglądanie tego typu serwisów. Gdy chcesz oglądać film, włączasz flash i tyle. Strony działają szybciej, a pop-upy przynajmniej są przeźroczyste :slight_smile:

Pozdrawiam!


(matiit) #5

Na 99% chodzi o Mediaplayerconnectivity:

:arrow: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/446


(Vegossj2) #6

jednak jest to przypadek 1% po kliknęciu na wideo odpala mi MPC i w nim buforuje film - fajnie. ale zamiast filmu program dostał link do ramki czyli tych przycisków z YT ale już nie działających.

blokowanie wszystkich flashy powoduje że niektóre strny nie wyglądają. co d popupów to adblock dobrze działa.

co do skryptów to nietkóre robiły co miały robić ale dawały tylko w niskiej jakości lub/i ze złymi proporcjami i bez opcji przewijania po załadowaniu


(Bolo92) #7

Może o to chodzi, jednak ja tego nie używam z dość wielkiego minusa jakim jest otwieranie widżetu, który się głupio chowa, znowu jak ma zawsze na wierzchu to zajmuje "plac", przeważnie poprostu oglądam w playerze.