Zmienny adres ip neostrady

Czy jeżeli korzystam z modemu neostrady to za każdym nowym podłączeniu się do sieci mam przydzielony nowy adres ip?Jak tak to czy ktoś kto też korzysta z Internetu może mieć póżniej taki sam adres ip jak ja miałem?A i jeszcze jedno jeżeli wchodzę na daną stronę to czy zostawiam po sobie jakiś ślad np.: adres ip(czy coś takiego)i czy admin może dowiedzieć się kim jestem?Jak tak to gdzie można sprawdzić skąd jest dany użytkownik za pomocą jego adresu IP.Czy jeżeli na neostradzie jest zmienny adres IP to będzie jakiś problem z identyfikacją danego użytkownika Neo?

Po kolei:

adres ip w neostradzie jest zmieniany po każdym rozłączeniu internetu. Zdarzały się przypadki iż po ponownym połączeniu user miał to samo ip co wcześniej ale to przypadek rzędu 1/milion.

Adres ip identyfikuje Cię w sieci. Admin może bez większych problemów zobaczyć kto zagląda na jego stronę. Ale poza numerkami nie wiele się dowie. Trzeba kontaktu z TP.

I kolejne pytanie: można zidentyfikować usera. TP prowadzi logi ale żeby się do nich dostać to naprawdę katorga. Bez policji się nie obejdzie :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6415