Zmienny loss w cs go

Witam.
Otoż w cs go loss utrzymuje sie w granicach 7-8%. Nie jest tak jednak caly czas przewaznie od 16 do 20 godziny potem jest ok ping tez jest wtedy wyzszy bo normalnie mam 55 pingu a wtedy 70-80. Neta mam dobrego bo 61mb/s stałych ping na speedtescie 18 to jest neostrada orange do 80mb/s.Czym to moze byc spowodowane? Moze dla tego ze w tym czasie duzo ludzi poprostu na necie siedzi

jeżeli dużo osób siedzi na twoim internecie to jest to główny powód a tak w ogóle w czym problem Masz Lagi czy jak ? Jeżeli nie to po co piszesz temat ? Zadzwoń najlepiej do dostawcy internetu … Niema polskich serwerów CS:GO , więc czemu się żalisz , że pisze Ci mam na speedtestnet 18 ping bo to jest host w Polsce blisko Ciebie a Host CS:GO jest bardzo daleko w innych krajach Np. w Niemczech

Pisze temat bo mam taki kaprys. I dziekuje za porady od dzieciaka 14 letniego ktory sie gówno zna a udaje mądrego

skąd wiesz wogule ile mam lat człowieku … że mam w nazwie tyle to nie znaczy to jeżeli już chcesz wiedzić mam 23 lata to się chyba troszeczkę znam :wink: pozatym też są dzieci co się znają