Zmina winampa na Aimapa problem z obsługą video


(MariuszListecki) #1

Po 5 6 latach Małżeństwa z programem powiedziałem dość i postanowiłem zmienić go na coś o podobnej funkcjonalności ale mniejszym apetycie.

W raz z google stwierdziliśmy że być może aimp zastąpi w moim komputerze "sercu" winampa i prawie to zrobił gdyby nie jedno ale mianowicie teledyski. Chciałem się dowiedzieć czy aimp 3 można zmusić do odtwarzania jakiegokolwiek formatu video. Jeżeli tak to jak to uczynić. Jeżeli nie to jaki program jest mniej zasobożerny a obsługuje jednocześnie audio i video.

(Do Moderatora tytuł jest taki pół żartem pół serio jednak jeżeli nie przejdzie proszę o informacje a zmienię tytuł na coś poważniejszego)


(Agatonster) #2

MariuszListecki ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(scripter1) #3

Przy okazji rozwodu z Winampem proponuję ci trochę bardziej zaprzyjaźnić się z google bo na każdej stronie dotyczącej Aimpa wyraźnie pisze że jest to odtwarzacz plików muzycznych, obsługi plików video w tym programie nie ma i nie sądzę aby kiedykolwiek była.

Odtwarzanie plików video to znacznie bardziej skomplikowana sprawa i najwyraźniej autor Aimpa nie zamierza sobie komplikować pracy.

Z resztą Winamp też pierwotnie był jedynie odtwarzaczem audio nieobsługującym video.


(MariuszListecki) #4

gdzie w opisie strony niby miał avi obsługiwać no dobra a czym winmpa zastąpic


(Atis) #5

Podobny do Winamp'a jest jetAudio:

http://www.dobreprogramy.pl/jetAudio,Pr ... 13328.html


(Lechoslawgmer) #6

do filmów polecam PotPlayer może niezbyt ładny :slight_smile: ale odtwarza wszystko (z napisami) http://www.dobreprogramy.pl/PotPlayer,P ... 22586.html

a do słuchania muzyki i radia foobar2000 - wada nie ma spolszczenia jak komu to przeszkadza http://www.dobreprogramy.pl/foobar2000, ... 13337.html