Zmniejszające sie miejsce na dysku

Witam mam taki problem

ciągle mniejsza mi sie wolne miejsce na dysku C czyli tam gdzie mam Windowsa XP Proffesional.

Nie instalowałem w ostatnim czasie zadnych programów a nawet usunąłem pare zbędnych plików z tego dysku takich jak filmy i mp3 i miałem wtedy ok 1gb wolnego miejsca a teraz mam ok 600mb i nadal maleje i nie wiem co robic bo przez to coram komp jest bardziej zmulony.

Usówam co chwile pliki z katalogu TEMP i te internetowe, czyszcze historie itd… i nie wiem co zrobić.

Poradźcie mi bo zaraz pewnie miejsca zabraknie i bedzie wogule kicha.

Pozdrawiam

A pamięć wirtualna i pzywracanie systemu :mrgreen:

Przejrzyj “optymalizacja i odchudzanie Windows XP” http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

Daj również logi z Hijacks i Sillent Runners, możliwe, że to sprawka jakiegoś syfu.

Użyj programów takich jak CC cleaner lub Easy Cleaner. To wszystko co mogę ci poradzić.

To zapewne przez przywracanie systemu. Gdzieś w opcjach poszukaj coś w rodzaju wyczyść pliki przywracania systemu czy coś. Pomugł bym cie i powiedział gdzie to jest ale mam niemieckego Win XP:D

ostatnio wlkejałem swoje logi w innym dziale w celu sprawdzenia czy nie mam syfu i wszystko było ok.

Tych programików juz tez uzyłem i co było zbędne to usunąłem.

no nic poczytam sobie ten temacik i bede sie bawił. jak nadal sie nic nie bedzie działo to najwyzej sie doezwe.

Wielkie dzięki

Pozdro

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=94892&

a nie masz tam napewno żadnego programu do p2p np?

Ewentualnie sprawdź jeszcze folder “moje dokumenty”. Tam niektóre programy ustawiają swoje tempy np. Nero, programy do edycji video. Jak nie, wejdź w -dokument and setting i sprawdź po kolei wszystkie konta katalog po katalogu.

słuchajcie przeczytałem na jednym z linków które podaliscie wyrzej ze jest taki sposób zeby

i nie wiem co to ejst ten tracking i jak go wyłączyc i gdzie oraz ne wiem gdzie sie znajdują te punkty przywracania systemu.

Bardzo prosiłbym o odpowiedz

ppm na mój komputer>>właściwości>>przywracanie systemu -zaznaczasz “wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach”. Po zaznaczeniu zostaną usunięte wszystkie punkty przywracania i zwolnione sporo miejsca. Póżniej oczywiście można włączyć spowrotem i najlepiej jest ustawić tylko dla dysku systemowego.Oraz wejść w ustawienia i tu można zmniejszyć ilość miejsca zarezerwowanego dla punktów przywracania.

Złączono Posta : 10.09.2006 (Nie) 12:11

A instalowałeś program bootvis? Jeżeli nie nie masz logu jeżeli tak to log jest tu C:\WINDOWS\System32\LogFiles\WMI\trace.log