Zmniejszanie strony Wordpress

Witam, mam pytanie jak można zmniejszyć wyświetlanie motywu EvoLve w CMS WordPress tak aby szablon nie wyświetlał się na całą stronę tylko był ustawiony jak np na stronie: http://www.lomilowka.pl

zapewne są dostępne modyfikacje motywu… a jak nie to kurcze style i jedziemy …

dzięki, lecz ta odpowiedź nie jest zbyt rozwojowa :slight_smile:

:smiley: starej daty jestem … podajesz jakiś tam szablon i wymagasz aby ci podpowiedzieć dajcie mi szerokość :slight_smile:

wiec jak to “młodej daty” ludzie załatwiają ? :slight_smile: chodzi mi o merytoryczną odpowiedź :wink:

w stylach niema nic wspomniane ? w body ?? itp…

cms to nie jest jedna strona gdzie wszystko trzyma css, to wszytko jest powiązane ze sobą, ja potrafię zmieniać parametry stylów, tylko już raz tak "rozjechałem stronę że już jej nie mogłem wrócić do normalności. Mój błąd że nie zrobiłem kopii - ale podobno Polak mądry po szkodzie :slight_smile:

Na przykładowej stronie cała jej zawartość wsadzona jest w div’a (#site_content), któremu określono stałą szerokość (950px) i wyśrodkowano przy pomocy marginesów (margin: 15px auto 0; gdzie “15px” to margines górny, “auto” margines lewy i prawy, oznacza “wyśrodkowanie”, a “0” jest marginesem dolnym).

A teraz, jeśli mówimy o tym motywie, to najprościej będzie jak w jego głównym css’ie znajdzie się poniższe:

body {

    margin: 0 auto;

    width: 1002px;

}

dzięki, to jest właśnie coś konstruktywnego :slight_smile: jutro spróbuję. Dzięki