Zmniejszenie ikon w Operze 11

Witam

W operze 10.50 wielkość faviconów (tak naprawdę skrótów do stron) w operze była taka sama jak tych na lewo przycisków systemowych opery.

Po aktualizacji przyciski zwiększyły sie tak jak widać na zdjęciu

93003d69f9dcdb93m.png

Co powiem wprost jest bardzo irytujące. W opcjach wielkość ikon na 40%.

usunięcie ich wszystkich i dodanie od nowa nie pomaga. Co zrobić by te ikony były wyświetlane tak jak systemowe przyciski opery?

aju , po prostu zmieniono budowe tych pasków. Masz niestandardowe umieszczenie tych ikon i to dlatego. Spróbuj użyć pasek zakładek Menu > Paski narzedzi > pasek zakłądek i tam poprzerzucaj ikony.

Możesz jeszcze spróbować kliknąć prawym myszy pomiędzy tymi przyciskami i wybrać Dostosuj > usuń z paska narzedzi.

Ale ja nie chce ich usuwać, a nie chce również dokładać tam nowego paska narzędzi, gdyż przy korzystaniu z netbooka kilka niepotrzebnie zajetych pikseli robi różnice.

Czyżby jedyne wyjście to powrót do 10.5?

a nie możesz ustawić paska zakładek po prawej stronie ekranu, ewentualnie dodać przycisk z zakładkami obok paska aresu?

Jak uważasz.

Dodanie przycisku z zakładkami do paska adresu nie wchodzi w grę, gdyż już to próbowałem.

Nie chce również zmniejszać sobie ekranu dodatkowymi paskami.

Tamta opcja dodawania tego do paska adresu była dla mnie idealna a teraz takie giganty wyskakują :frowning:

aju ,

Po lewej stronie u góry = menu

wygląd i rozmiar ikon.

I tam jest ile procent i będziesz miał małe ikony.

Ryszard65 ale wtedy powiększe sobie te ikony tak jak pisałem w pierwszym poście.

Obecnie ikony - skróty mają wielkość 100%. Ikony opery mają 40%. Mnie interesuje aby skróty miały również 40%.