Zmniejszenie zużywanej pamięci przez procesy

Witam

Da się zmniejszyć zużywanie pamięci przez te trzy pierwsze procesy? http://oi41.tinypic.com/rc2fb4.jpg

W grach internetowych (counter strike, league of legends) miewam chwilowe i krótkie lagi, pojawiają się rzadko, więc podejrzewam, że to przez skoki zużytej pamieci do zbyt dużej wartości.

Steam nie mogę wyłączyć gdyż jest potrzebny do gry, McAfee się nie da (odmowa dostępu), a Host usług nawet nie próbowałem, bo nie wiem co to jest i boje się, że coś pogorszę.

Jeśli jest możliwość ograniczenia, bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Ile ty tam masz ramu że, ci counter strike przycina? Jak masz mało ram to możesz użyć pendrive do funkcji ready bost niewiele to da ale zawsze coś.

Nie tylko counter strike, ale wszystkie gry internetowe typu cs, lol, czy WoT.

Ramu mam 4GB, ale to raczej nie o to chodzi, ponieważ nie miałem tego problemu od początku… Pojawił się dość niedawno i nie znam przyczyny.

zajęta pamięć 32% przy 4GB ramu to będzie zajęte około 1GB a wolne 3GB ramu czyli problem na pewno nie leży w tym miejscu

podaj dokładną specyfikacje sprzętu razem z mocą i marką zasilacza, oraz rodzaj systemu

Laptop Sony VAIO

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7550M/7650M Graphics

Procesor: Intel® Core i3-2328M CPU @ 2.20GHz x4

Ale to raczej też nie winna sprzętu, gdyż podczas gry nie skaczą FPSy, tylko PING. Na 1-2 sekundy i potem wraca do normy. Powtarza się to co pare minut.

tych laptopów jest trochę modeli mało to precyzyjne

Przepraszam, myślałem że wystarczy :smiley:

Vaio SVE1513F1EW

gdzie masz internet ?

Orange 1Mb

przyczyną nie jest sprzęt a internet jaki posiadasz a przed to skoki pingu

Nigdy wcześniej tak nie było. Gra się na chwile zwiesza, ping skacze do 200+ i znów wraca do normy ;x Ten internet mam już prawie 2 lata, a taki problem po raz pierwszy.

jak skoczy ping to gra czeka na połączenie z serwerem jeśli dzieje się to za długo stanie się to zauważalne dla ludzkiego oka

13.08.2013 (Wt) 21:58

Sorki za odkop, ale odkryłem że to nie jest wina internetu. Jestem teraz w Norwegi, mam internet 10Mb i skoki nadal występują.

– Dodane 31.08.2013 (So) 20:17 –

Nikt nie wie co może być problemem?