Zmniejszyc pulpit?

witam

mam problem bo moja matryca w lcd jest lekko uszkodzona, ma pasek taki 2 cm szerokosc na gorze, i drugi pasek 1,5cm po prawej stronie,

chcialbym tak zmniejszyc pulpit zeby na tym uszkodzonym obszarze nic nigdy sie nie wyswietlalo tak jak bym mial po prostu mniejszy monitor

czy jest jakis program ktory mi w tym pomoze ??

z gory wielkie dzieki za pomoc

Może wystarczy zmniejszyć szerokość wyświetlania w menu monitora

niestety nie, juz to robilem, to nie jest tak ze od razu napisalem ten temat bo wczesniej z tydzien kombinowalem co zrobic a ten post to juz ostatecznosc :smiley: probowalem tez w sterownikach do mojej karty (radeon 9600), jak mialem wczesniej gforca to mialem takie sterowniki ze mozna bylo dowolnie zmieniac obszar pulpitu ale tu nie dzialaja i szukam czegos podobnego

może programik do wirtualnych pulpitów na jednym ekranie monitora robisz np. 4 pulpity naraz

jest tego pełno i free

Jeśli masz 2cm opuszczone to jeśli opuścisz w duł wyświetlany obraz i spłaszczysz trochę wyświetlany obraz to powinno wyglądać ok., ale może ci reszta pieli po pewnym czasie polecieć. Nie masz na niego gwarancji?

Żaden program ci nie pomoże! Nic tego już nie usunie :smiley:

nie mam gwarancji, ta matryca jest wyjeta z monitora i lezy sobie na rzutniku pisma, co daje w efekcie prowizoryczny projektor i chodzi mi o to ze jak wlacze jakis film to sobie w allplayerze zmieniam rozmiar okna i jest ok, ale jak chce pograc w gierke jakas to ona sie przewaznie otwiera w pelnym oknie i wtedy jest lipa bo te dwa paski mi zaslaniaja :confused:

na prawde nic nie da rady zrobic ??

Złączono Posta : 22.02.2007 (Czw) 10:55

FXJ nie chodzi o to zweby usunac te paski tylko zeby po prostu nie wykorzystywac tego zepsutego obszaru, tak jak bym mial po prostu mniejszy monitor

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 14:31

sciagnalem program 9desks tylko tam nie da rady wyswietlac kilka pulpitow jednoczesnie tylko sie przelacza miedzy nimi, a mnie jest potrzebny taki zeby mozna bylo wyswietlic dwa pulpity na jednym monitorze i dowolnie zmieniac ich rozmiar

zna ktos moze tkai program ??

mam ten sam problem mam 3cm uszkodzonej matrycy od dolu i chce jakos zmniejszyc wyswietlany obraz tak abym na fullscreenie widzial wszystko, wie ktos jak pomoc ?