Zna ktoś jakiś program do tłumaczenia z angielskiego na polski?

Witam. Poszukuje programu ktory byl by wstanie przetlumaczyc mi (game fire pro) w skrucie jest to program ktory poprawia wydajnosc twojego kompa niestety jest po angielsku a jest obszernie rozbudowany wiec mam problem wszystko ogarnac a nic co sie w nim znajduje nie moge skopiowac i wkleic do przegladarki. dzieki za czas i pomoc

Z gówna bata nie ukręcisz, ten program nie działa.
Oszczędź sobie problemów i usuń natychmiast to badziewie.

hehe mam dobrego lapka 2 miechy ma jestem zadowolony ale chcialem wrucic do diablo 2 i zaczyna sie problem gierka jest bardzo stara i zeby sie nie uruchamiala wogule to jeszcze bym zrozumial ale wszystko jest git po za tym ze mam caly czas lagi calutki czas nie idzie grac a neta mam swiatlowów z caiwey 1gb to licze ze moze znajde cos w tym programie co by moglo mi ustabiizowac moze troche ping

Problem rozwiąże DGVoodoo. Pobierz i wrzuć pliki:

draw.dll
DgVoodooCpl.exe
d3d8.dll
d3d9.dll
d3dlmm.dll

Wrzuć to do folderu z Diablo 2. Mi DGVoodoo pomogło z grami Get Medieval, Kapitan Pazur i Gruntz oraz kilkoma innymi, starszymi grami - w tym NFS II SE.
dgvoodoo.zip (1,2 MB)

A masz patcha 1.14D ? Też gram obecnie w diablo 2 (jak zobaczyłem nowego remastera na YT to zachciało mi się znowu grać) i na 1.13C też była lipa w Windows 10.

Mam parcha gram tylko online sprawdzę tego vodoo niedługo tak dzisiaj nakombinowalem ze muszę windowsa przeinstalować bo przestał komp śmigać :joy:

Oj po co ty grzebiesz? Wystarczy poczekać

a masz jakies konfig do tego wrucilem na chate i wlasnie zaczynam sie bawic w z ta zabaweczka xD

i chyba czegos brakuje bo mam jeszcze swoj w polaczeniu ladnie to wyglada ale tutaj chyba brakuje jeszcze jakis plików ?

https://www.dobreprogramy.pl/QTranslate,Program,Windows,90695.html

Bardziej by się przydało włączenie słownika ortograficznego w przeglądarce.

Niby ma być remaster diablo ||, czekaj na premierę?