Zna ktoś taką czcionkę?

Witam! Zna może ktoś nazwę czcionki użytej do stworzenia logo na stronie http://www.agrohandlowiec.com.pl? Szukam już trzeci dzień, próbowałem programów do rozpoznawania fontów (on-line) i nic - żadna ze znalezionych czcionek nie odpowiada temu napisowi… Pisałem do właściciela stronki, obiecali, że poszukają autora logo, ale jak na razie nic… Pomocy! :smiley:

:arrow: viewtopic.php?p=1105174

:szukaj:

Hmm, jeżeli chodzi o opisaną tam wyszukiwarkę fontów, to, jak już pisałem, niestety nie potrafi odnaleźć pasujących fontów…

A jednak

Prosper Open Cd-Bold

1b0cbdc5cc67760a4cd2746aecbe9fd6.png

jest to 4 czcionka dopasowana do tego obrazka przez wyszukiwarkę fontów z postu napisanego przez Monczkina.(link podany wyżej przeze mnie)

Autor loga dodał jeszcze kolor napisu + czarne obramowanie.

Hmm, tak się składa, że nie jest to ta czcionka… Owszem, jest podobna, jednak to niestety nie to… PRoszę zwrócić uwagę na kształt chociażby R, N…

Co tu dużo mówić… No i… znalazłem! W końcu, 3 dni… A miałem na płytce Corela 8, dawno zresztą zapomnianej… No nic, nazwa tej czcionki to BauhausItcTEE - to tak jeżeli ktoś by jeszcze szukał… Pozdrowienia i dzięki za chęć pomocy :smiley: Aha, no i wesołych Świąt, i bogatego :x-mas: