Znacie jakieś fajne forum dla nastolatków?

Nie w tym poście. Ale w innych już tak. Na Ciebie naprawdę trzeba uważać na forum, gdyż nie wiadomo kiedy robisz sobie jaja a kiedy nie. Nie wiadomo kiedy brać Ciebie na poważnie.

w dwóch se trolowałem i żałuje na tym forum są fajni i pozytywni ludzie :woozy_face:.każdy zasługuje na druga szanse .

Nauczka Panie kolego na przyszłość.

oczywiście

W sumie widząc sam tytuł miałem napisać “ty zboczuchu” “zwyrodnialcu” coś w ten deseń.

Ale taka mnie naszła myśl. Jeśli on nie żartuje ? Może tylko tutaj szuka i jest wstanie tylko tutaj dociekać pomocy…

jestem zerem i przegrywem

Po tym co wcześniej na forum odwalałeś, już raczej nigdy na poważnie żadnego twojego tematu nie potraktuje.

halo druga szansa dla każdego .przepraszam już nie będę trolować żałuje

Aby Cię traktować poważnie, to powinieneś też poważnie odpowiedzieć na powyższą propozycję.
Czekamy…

Może tu?
https://ocalsiebie.pl/darmowa-porada-psychologa/

2 polubienia

Coś dla ciebie : https://m-forum.pl/forum/20-wasze-problemy/

1 polubienie

wiecie poszedłem do psychologa i a tak ogólnie mam 15 lat i depresje przez dziewczynę xd

Co Ci psycholog powiedział?

przepisał lekarstwa ,twierdził że mam depresje,wysłuchał,skasował 120zł,zapisał na następną wizyt,potłumaczył coś jeszcze ,ale ja już byłem w innym świecie

No to lecz się i nie odpuszczaj.

Stosuj się do zaleceń lekarz, znajdź sobie jakieś zajęcie które sprawia ci przyjemność / satysfakcje i będzie dobrze. Ja depresję leczę około 10 lat i daje radę. Jednak coś mi się nie zgadza, psycholog nie przepisze ci leków. Powodzenia

psychiatry sorki

Hmmm, patrząc z drugi ej strony też bym tak powiedział, mając w perspektywie, że najlepiej w takim wieku można ściemniać na kilka lat wizyt… Nie mniej jednak, życzę szybkiego powrotu do statusu samca alfa.

Nigdy takim samcem nie byłem.Źle wyglądam,w porównaniu do kolegów biedny/nie rozpieszczany,dokuczają dręczą mnie w szkol bazie. dziewczynina którą kochałem zrobiła ze mnie wieszak i sługusa.Do tego nawet nigdy nie dała sie przytulić.jestem samcem omega

Pryszczersi.pl