Znacie jakieś fajne forum dla nastolatków?

Niestety, nie udało się odnaleźć tej strony

Nie udało się połączyć z serwerem pod adresem „www.pryszczersi.pl”.

Jeśli adres jest prawidłowy, można jeszcze spróbować:
otworzyć stronę później
sprawdzić połączenie z Internetem
jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową, sprawdzić, czy Firefox jest uprawniony do łączenia się z siecią.

Ludzie, wy ciągle wierzycie w to, że on to pisze na poważnie? Litości.

Biorąc pod uwagę dotychczasowy całokształt Twoich wypowiedzi w różnych tematach na tym forum, a w szczególności problemów w życiu osobistym - tak na szybko mogę Ci polecić takie forum:
Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica - https://www.nerwica.com/
Masz tam dział przykładowo Depresja i inne. Popatrz, poczytaj co inni tam piszą. Może znajdziesz tam niszę dla siebie. Na DP się marnujesz…

Na DP marnuje się i ośmiesza przed osobami, które nie przechodzą przez nerwicę, bądź depresję.

Ludzie, wy ciągle wierzycie w to, że on to pisze na poważnie? Litości.

W kaktusa czy daras?

Ten co lubi kaktusa w tyłku.

Masz tu forum https://www.depresja.ws/ i zadziwię cię Nie masz depresji. Chcesz zwrócić na siebie uwagę ot takie zwykłe trollowanie. Nawet się nie przygotowałeś merytorycznie.

Podoba mi się, że dajecie się trollować jakiemuś gościowi i odpisujecie w kolejnych jego wątkach wierząc, że nazwanie go trollem magicznie sprawi, że przestanie trollować.

W innym temacie “kaktus” pisze, że bierze czy zażywa Acodin…
Przychylam się do opinii, iż ten 15-latek robi sobie z nas forumowiczów łacha i tyle.

temat zamknięty i do lekarza

Czyli u lekarza nie byłeś. Trololo był. Tak?

Ale idź do takiego od nóg.

byłem ktoś mnie odesłał

na nogi bo na głowę za późno

Ściemniasz.

A czy Ty wiesz, że zdanie zaczyna się dużą literą, kończy kropką, wstawia gdzie trzeba przecinki. Olewasz to?
Twoje w/w zdanie powinieneś tak napisać: “Na nogi, bo na głowę za późno.” To takie trudne?

1 polubienie

:slight_smile: @zbigg47 Błędy w pisaniu spowodowane są pewnie tym że "kaktus nabrał się leku na kaszel z jakim go wspomniałeś (acodin) i to jakieś efekty uboczne.

1 polubienie

Tak wiem nawet się stosuje .Ale w necie zapomina

Obejrzyj filmy na kanale Carrioner. Mi pomogło i na razie czuje się ■■■■■■■■■■ mając wcześniej depresję :stuck_out_tongue:

Polecam sadistic.pl. Na pewno ci tam pomogą uporać się z uczuciami.