Znacie może inne programy do Lan niż Hamachi?

Bardzo prosze o pomoc.

 

Tunngle, według mnie nawet lepszy program od hamachi. Nie wiem czy można tu linkować do innych for etc ale poczytaj w googlach na jego temat.

 

Edit: znalazłem download na dp także myśle że mogę zlinkować http://www.dobreprogramy.pl/Tunngle,Program,Windows,46476.html

ok sprubuje zobaczymy co bendzie

no już od 10 minut nie przychodzi E-Mail na poczte, może jakiś inny program

Ja korzystam z Game Ranger.

no dobry program ale tam na tej liście gier nie ma takiej gry jaką chcem, najlepszy był Comodo Unite ale pisali na forum że usuwają ten program :frowning:

Jak masz publiczne IP, to nie potrzbujesz wspomagaczy typu Hamachi, aby grać z kimś innym poza LANem, w przypadku gdy Ty chcesz stawiać serwer gry.

Mam publiczne IP, ale mój brat pojechał do innego miasta i sobie zawsze graliśmy przez Hamachi, ale zachciało nam się nowej gry i jak włanczamy gre to nie widzi mojej sieci Lan, dawniej był Comodo Unite i to był bardzo fajny program ale na forum napisali, że już nie bendą prowadzić tego programu.

Właśnie kiedyś używaliśmy tego Comodo do tej gry i nam wszystko ładnie szło, ale jak przez Hamachi to już nie.

Ta gra nazywa się Tony Hawk’s Pro Skate 4 i może jak ktoś robił serwer przez Lan jakimś innym programem niż Hamachi to najlepiej, żeby jakiś nam polecił, bo nudno jak nic nie ma do roboty

Jeśli masz publiczne IP, to daj sobie spokój z Hamachi itp. wynalazkami, bo one tylko generują wyższe opóźnienia i spowalniają połączenie (pośrednictwo serwerów, dłuższe trasy itp.). Twój brat nie widzi twojej sieci, bo jesteś na 99% za NATem, który tworzy twój router. Wystarczy przekierować porty, na których działa serwer gry i będzie się mógł połączyć.

dobra widze że nie pogramy zamykam

Po prostu program nie jest Ci potrzebny. Temat zawsze możesz założyć w innym dziale.