Znacie może inne programy do Lan niż Hamachi?

(Rafixpl96) #1

Bardzo prosze o pomoc.

(Ilikeit) #2

Tunngle, według mnie nawet lepszy program od hamachi. Nie wiem czy można tu linkować do innych for etc ale poczytaj w googlach na jego temat.

Edit: znalazłem download na dp także myśle że mogę zlinkować http://www.dobreprogramy.pl/Tunngle,Program,Windows,46476.html

(Rafixpl96) #3

ok sprubuje zobaczymy co bendzie

no już od 10 minut nie przychodzi E-Mail na poczte, może jakiś inny program

(Grabkamy) #4

Ja korzystam z Game Ranger.

(Rafixpl96) #5

no dobry program ale tam na tej liście gier nie ma takiej gry jaką chcem, najlepszy był Comodo Unite ale pisali na forum że usuwają ten program :frowning:

(roobal) #6

Jak masz publiczne IP, to nie potrzbujesz wspomagaczy typu Hamachi, aby grać z kimś innym poza LANem, w przypadku gdy Ty chcesz stawiać serwer gry.

(Rafixpl96) #7

Mam publiczne IP, ale mój brat pojechał do innego miasta i sobie zawsze graliśmy przez Hamachi, ale zachciało nam się nowej gry i jak włanczamy gre to nie widzi mojej sieci Lan, dawniej był Comodo Unite i to był bardzo fajny program ale na forum napisali, że już nie bendą prowadzić tego programu.

Właśnie kiedyś używaliśmy tego Comodo do tej gry i nam wszystko ładnie szło, ale jak przez Hamachi to już nie.

Ta gra nazywa się Tony Hawk's Pro Skate 4 i może jak ktoś robił serwer przez Lan jakimś innym programem niż Hamachi to najlepiej, żeby jakiś nam polecił, bo nudno jak nic nie ma do roboty

(roobal) #8

Jeśli masz publiczne IP, to daj sobie spokój z Hamachi itp. wynalazkami, bo one tylko generują wyższe opóźnienia i spowalniają połączenie (pośrednictwo serwerów, dłuższe trasy itp.). Twój brat nie widzi twojej sieci, bo jesteś na 99% za NATem, który tworzy twój router. Wystarczy przekierować porty, na których działa serwer gry i będzie się mógł połączyć.

(Rafixpl96) #9

dobra widze że nie pogramy zamykam

(roobal) #10

Po prostu program nie jest Ci potrzebny. Temat zawsze możesz założyć w innym dziale.