Znaczek "play" (odtwarzania) przy filmach i animacjach opera

Witam. Od dwóch dni mam taki mały problem, że przy odtwarzaniu filmów na youtube pojawia się znaczek play 5f9384e77b2cd26am.png To samo jest gdy są jakieś gify na stronach czy filmy na onet.pl Przyznam że jest to dośc denerwujące. W firefox’ie nie mam tego problemu. Jak temu zaradzić? Nie przypominam sobie żebym instalował jakieś dodatkowe oprogramowanie co mogłoby to blokować typu firewall czy inne takie bezdety.

Masz zaznaczone “Włącz obsługę wtyczek” ?

Miałem włączoną. Gdy wyłączyłem obsługę wtyczek (wszytskich bo tak zrobiło) to na YT w okienku gdzie są filmy napisało mi że muszę uaktualnić flashplayera. Pobrałem, zainstalowałem i dalej nic. Teraz to już w ogóle YT nie działa… Jakieś porady? Przy włączonej wtyczce Shockwave Flash - 10,2,159,1 pokazuje sie znaczek play ale gdy ją wyłącze to już w ogólnie nie mogę oglądać filmów na YT. Ani w kij ani w oko…

Na dole, po lewej stronie masz zieloną lub niebieską ikonkę, kliknij tak, żeby stała się szara. ( jednym słowem: wyłącz operę Turbo)

Masz zaznaczone -włącz obsługę wtyczek na żądanie.Odznacz to w karcie ustawienia-preferencje-zawartość.

Dzięki bardzo. Pomogło!

Włączanie wtyczek na żądanie ,na własne życzenie trochę przyśpiesza ładowanie stron(podobnie działa Flashblock).

Ale jak tobie pasuje tak-to fajnie.Pozdrawiam.

Wyczułem jakby troszke ironii. Jeśli masz jeszcze jakiś dodatkowy sposób na to to chętnie poznam, byle tylko pozbyć się tegop “play”, którego już sie pozbyłem w ww. sposób jak mi zaradziłeś.

Nie ironia.Po prostu tylko małe objaśnienie.Tego play nie da się pozbyć inaczej.Albo włączasz wtyczki(flash)na stałe,albo na życzenie.Myślę , że jeszcze można by pokombinować w ustawieniach-preferencje dla witryn.Ja youtube oglądam rzadko i mam wtyczki na żądanie.