Znaczek

mam takie pytanie jak zrobić taki znaczek jak w macie na swojej stronie jak wpisuje ten adres http://www.dobreprogramy.pl to zanim takiego “e” jest taka gwiazda jak to zmienić

Musisz stworzyć plik (obraz) i zapisać go w formacie *.ico, w wymiarach najlepiej 16*16.

Później wklejasz na swoją stronkę w head:

i gotowe :slight_smile:

head to co to bo nieiwem za bardzo gdzie to

pokaż mi gdzie dokładnie tam gdzie to ma byc to wstaw krzyżyki

The Crims - Strona o popularnej grze Thecrims! TheCrims.com

po co wrzucasz cały kod strony, która na dodatek rozjeżdza forum ??

zbędne rzeczy wywaliłem

monczkin

zagorskid po kiego to cytujesz w całości ??

jak zapisać “ico” ja takiego czegoś niemam

co ??

chyba *.ico

masz fragment kodu odpowiedzialny za wyświetlanie favikony w pasku adresów w przegladarce www - w tym przypadku plik ma rozszerzenie *.ico - co jest plikiem graficznym ikony (takie same masz na pulpicie etc.)

może to być też inny plik graficzny

np.

tworzysz se favikone

wrzucasz na serwer

odpowiednio adresujesz - i to cała filozofia

a ma być to zdjecie z internetu

czy z komputera

Skr3czu jak z internetu ??

skoro chcesz mieć swoją favikonę związaną z tematyką strony, to chyba logiczne jest, że powinen to być znak nawiązujący do tej strony - więc chyba trzeba go stworzyć - nie uważasz ??

zresztą, co to ma być i skąd - to już twoje zadanie :smiley:

to ja wstawie ten obrazek i mi zrobisz ten plik

chciałem ten obrazek

lol4mb.jpg

musisz ten obrazek na serwer wrzucić, jeśli plik będzie w tym samym folderze (czyt. katalogu) to wystarczy że podasz samą nazwę, np. lol.ico :P, jeśli nie, musisz podać lokalizacje pliku (na serwerze). :wink:

masz przerobione na *.ico:

http://rapidshare.de/files/7053346/lol.ico.html

już sam nieiwem co mam zrobić

Musisz załadować ikonkę na jakiś serwer następnie w kodzie swojej strony musisz zmienić adres do owej ikonki w zależności od serweru

pobierasz ten plik ico, wrzucasz na serwer w tym samym miejscu co masz stronkę i tylko w niej dodajesz:

w tym miejscu co ci pokazał zagorskid.