Znaczniki "Lubię to" na forum

Czemu nie ma znaczników “Lubię to” np. przy każdej wypowiedzi, dziale itp.

tux35 , a możesz mi powiedzieć po co ??

Nas tutaj nie ogarnęła jeszcze mania Facebooka :wink:

Ponieważ byłoby lepiej. Każdy lubiący czyjąś wypowiedź czy dział by naciskał “Lubię to”. Dla znajomego by to oznaczało że post był pomocny itp.

Było już to przerabiane i ze względu na wykorzystywanie, kolesiostwo, a wręcz wymuszanie zostało ewidentnie zlikwidowane.

Absolutnie tutaj tego nie widzę, na szczęście dobreprogramy to jeden niestety z niewielu portali, które nie dały się tej fb-manii (dzięki wam, administratorzy :slight_smile: ) i mam nadzieje że nigdy się nie uda :slight_smile:

Również mam taką nadzieję. Po “Uuuuu! Ich liebie dich!” wprowadzimy piwa, plusy, rangi, strony profili użytkowników zamienią się w choinki, a nagradzane będą przypadkowe posty - niekoniecznie wartościowe porady.

Rangi by się bardzo przydały :wink:

Wyjaśnij, po co? Jakieś bzdurne ozdobniki nie są do niczego potrzebne, żadne rangi, znaczki, Lubię to!, +1, plusy, minusy, piwa. Tak jak jest dobrze, nie jest nic przeładowane, nie ma proszenia o kliknięcie na piwko, plusika, lubię to, +1, nie ma jakichś bzdurnych rang (bo po co?). Właśnie za to lubię to forum :slight_smile:

Mi pasuje tak jak jest teraz, bez choinek i innych “dziadostw” wyskakujących na innych stronach, lubisz Facebooka, NK itd, eksponuj to na tych stronach, to jest forum IT, staramy się pomagać, nie klikać “lubię to”, po za tym wprowadzenie tych ■■■■■ół spowoduje wzmożone użycie AdBlocka na stronie forum i portalu, po co!?!

Nie wiem, co ma “lubię to” do AdBlocka… Generalnie jestem przeciwny temu rozwiązaniu na forum - “lubienie” tematów nie wpływa na promocję strony.

Taka opcja mogłaby być przy artykułach, czy testach sprzętu. Tyle, że “Fejs” to trend jak każdy inny… :slight_smile:

Będę go używał w celu nie oglądania “Lubię to” na forum, jak i w celu zablokowania wszelkiego “contentu” związanego z tą stroną (FB), wielu też to by to zrobiło…

Że za napisanie X postów będzie ranga Nowicjusz, za X2 postów Początkujący itp. :wink:

Czyli, że przydadzą się, “bo za napisanie X postów będzie ranga Jakaś, a za Y będzie Jakaś2 itp.”? :shock:

Masz przecież licznik postów, oraz kiedy ktoś na forum dołączył. Tak czy siak nie ma sensu bardziej udziwniać. Nie ma sensu zżynać od innych, liczą się tylko unikalne rozwiązania. Po co komuś jakaś dziwaczna ranga za ilość postów, która nie daje więcej, niż większą ilość transferu jaką musisz wykorzystać na załadowanie tematu ;]

A jak ktoś coś dobrego wymyśli to reszta perfidnie zżyna. Weź sobie cały pierwszy pkt regulaminu dp wklej w google i już masz całą masę takich szkodników. Ostatnio nawet na sb był link do kretyna co nie przeczytał go, perfidnie skopiował i ma nazwę Vortalu w jego regulaminie …

Już widzę niepotrzebne nikomu nabijanie postów, by mieć lepszą rangę :slight_smile:

Poza postami może za ilość transferu wrzuconego na serwisy hostingowe (oczywiście legalnego oprogramowania np. RapidShare itp.)

Bez urazy, ale weź mnie nie dobijaj. Nachalnie próbujesz wdrożyć na forum rozwiązania z pirackiego forum al’a torrent (ilość uploadu), wszystkich innych bezsensownych udziwniaczy (ranga), czy też wszystkich sweetaśnych (nie wiem jak to się pisze) portali z milionami dupereli (oc żadna niczemu nie służy).

Następnym razem zanim o czymś napiszesz to pomyśl czy to jest przydatne. Po co komu upload programów na licencji freeware, jak mamy od tego nie dość, że serwery producentów, to jeszcze legalne strony typu dp. Jedyne co by się przydało, to większa ekipa do akceptacji propozycji programów na Vortal :slight_smile:

Czyli pomagając innym będę gorszym Userem od takiego, który dużo uploaduje??

Zaznaczam że nie wrzucam nigdzie żadnego softu, w końcu Dobreprogramy.pl służą do pobierania softu, z tego co pamiętam :lol:

Proponuję zamknąć ten temat bo zaraz zostaniemy warezem…

Marny pomysł…

Facebook i tak jest wszędzie, więc przynajmniej na poważnym forum bądźmy od niego wolni :wink: