Znajdywanie klucza Xp z płyty instalacyjnej

(Dj Tiesco) #1

Witam, mam problem, mianowicie posiadam legalną kopię systemu. Jakiś czas temu niestety zgubiłem klucz #-o (jest to wersja angielska SP3) i nie mogę go znaleść próbowałem różnych metod, lecz niestety żaden klucz nie jest poprawny. Czy jest jakiś program do znajdywania klucza z płyty do XP? Jeśli jest to jaki (najlepiej darmowy)?

Airgion

(Spandau) #2

Zobacz może tutaj http://www.hotfix.pl/odzyskiwanie-klucz ... 7-a276.htm

(Dj Tiesco) #3

Niestety ja szukam programu. który znalazłby klucz z płyty włożonej do stacji dysków na innym komputerze mam win 7 i mogę korzystać z programów po Windows. Bez instalacji uprzednio systemu do którego ma być ten serial, bo nie mogę go zainstalować bez klucza jest to Windows XP Proffesional SP3

(kamil_w) #4

Płyta instalacyjna nie jest powiązana z kluczem. Innymi słowy - na płycie nie ma klucza.

(Pablo_Wawa) #5

Na płycie może być zaszyty klucz, ale tak się dzieje raczej w wersjach VLK (korporacyjnych). Poza tym jak się samemu tworzy/modyfikuje instalację programem nLite, to klucz instalacji (jak się go poda) też jest zaszyty na płytce. Wersja OEM nie ma klucza, za to ma naklejkę z numerem seryjnym.

(Szotek5) #6

Alirgion , program Speccy, zakładka System operacyjny...

(Leon$) #7

nie ma

jeżeli system nie jest zainstalowany na komputerze to nie ma możliwości odzyskania klucza z samej płyty

:slight_smile: