Znaki zapytania zamiast poleceń w Audacity

Zainstalowałam Audacity, raz udało mi się otworzyć bez problemu, a teraz mam same znaki zapytania zamiast poleceń. Najdziwniejsze jest to, że program reaguje poprawnie na klikanie na te znaki zapytania. Kilkakrotne odinstalowywanie i ponowne instalowanie z różnych źródeł nic nie daje. O co w tym chodzi?

sowa_m pobierz program z… tego źródła

:arrow: Audacity 1.2.6

Przed jego zainstalowaniem , wyczyść sobie rejestr programem

:arrow: CCleaner 2.03.532

następnie instaluj Audacity musi działać :wink:

Nic z tego. Nie działa. Problem ten sam, czyli dalej znaki zapytania - w załączniku zrzut ekranu.

Może jest jakiś inny program tego typu, ale po polsku (no, może być też po niemiecku :wink: ). Muszę zredukować szumy w nagranej wypowiedzi, część jej wyciąć i dodać nagrany przez siebie fragment.

sowa_m

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Spróbuj zrobić reinstalację programu :wink: