Znalazłem opcje czyszczenia archiwum z odebranych wiadomości

Przy swoim nicku po otwarciu pełnej wersji skrzynki i jakieś dość świeżej zarchiwizowanej wiadomości klikamy w :heavy_multiplication_x: i wiadomość znika jakby usunięta.

Mam nadzieje że opcja przyda się osobom co chcą oczyścić archiwum lub nie zadowala ich takie ukrywanie prywatnych wiadomości.


Funkcja ma niestety ograniczenia i po chyba 60 dniach :heavy_multiplication_x: znika i wiadomość zostaje w czeluściach archiwum. Pomieszało z wiadomością wysłaną do kogoś, z takiej nie możemy zrezygnować.

Testowałem też na 3 miesięcznej wiadomości od bota witającego na forum - usunęła się z mojego archiwum.


Nie wiem też jak do wygląda od strony drugiej. Twórcą postów staje się nasz mod-bot @system.

Ja w ogóle nie mam żadnego X do kasowania archiwum.

1 polubienie

:arrow_down:

odebranych wiadomości

Chyba mi się pomieszało z wiadomością wysłaną do kogoś, z takiej nie możemy zrezygnować.

czyli jak ktoś do ciebie pisał to można się wypisać i zniknie ta czyjaś wiadomość.

Ale to tylko opuszczasz temat, tak samo opuściłeś temat o hotzlocie - bo prywatne tematy są traktowane jak korespondencja. To nic nie kasuje niestety, a przydałoby się kasowanie archiwum.

Ale lista może się skrócić przynajmniej o jakieś 25% - 50%.