Znalazłem program do ściągania simlocka w tel z BB5 ale

Witam.

Znalazłem dziś na necie programik do ściągania sim-locka z tel,które posiadają BB5 (np. nokia 6680) ale nie mogę go sprawdzic bo nie posiadam takiego tel ale chce kupic więc jeżeli ktoś ma taki tel i jest gotów zaryzykowac to niech pisze i poda swój imei i z jakiej jest sieci a ja podam nr. odblokowujący sim-locka.

Uprzedzam, że nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez ten programik i tylko chcę sprawdzic czy ten programik działa. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia i nie chce zaryzykowac nie namawiam. Uprzedzam że po wpisaniu pięciokrotnie złego kodu telefon automatycznie się blokuje i nie ma(chyba) możliwości zdjęcia sim-locka bez specjalnego sprzętu.

Dziękuję i czekam na odważnych.

Takim sposobem nie zaryzykuje , i nie podam swojego imei publicznie dlatego że na symbianie wiąże się to dokładnie tak jak podał bym klucz do windowsa czy też innego programu , pozatym na forum udzielamy pełnych informacji więc podaj adres stronki z opisem., a jak nie chcesz ujawnić źródła informacji to zapewne post wyląduje w śmieciach.

Pewnie ściągnąłeś z P2P i się cieszysz :mrgreen:

Takich programów jest multum i pewnie ani jeden nie dziala z BB5.

Nawet źródła informacji nie chce podać a mam pod ręką 6630 to bym sprawdził

Może nie chce sie dzielić, a chce na tym pieniądze robić, a tak … rozejdzie sie po kraju i interes mniejszy …

A wy chcięlibyście za darmo … :slight_smile:

Zbych1

jak już wyżej napisałem to nikogo nie zmuszam do podawania tych danych, a poza tym to co ja niby miałbym zrobic z twoim nr IMEI ?? Co do ujawnienia stronki, z której pobrałem ten program, bo pobrałem go z innego forum to nie podam bo szukałem tego bardzo długo i przeglądnąłem ponad 20 różnych for internetowych z tym tematem i nie znalazłem nic oprócz narzekań ludzi że niema na te telefony rady jak tylko wysłanie go za granicę gdzie kosztuje to ok 15 funtów, ale dla chcącego nicc trudnego.

karolzet

właśnie, że nie bo ściągnąłem ten programik z innego forum, a nie znalazłem innego programu do tych tel na necie bo na p2p niema co szukac faktycznie większośc to kit

portagen

masz rację ale nie do końca, bo nie wiem czy ten program działa, chce po prostu go sprawdzic a przy okazji może ktoś zaoszczędzi ok 300 zł, bo tyle kosztuje ściągnięcie w większych miastach

Jeżeli admini tego forum stwierdzą, że z moim tematem jest coś nie tak to poszukam chętnych gdzie indziej. Ale uważam, że forum na dobreprogramy.pl powinno miec pierwszeństwo bo jest naprawdę dobre.

Napisz na forum allegro, tam się napweno ktoś znajdzie, albo na forum serwisu http://www.telepolis.pl. Jak tam ktoś odpowie, to daj nam znać :slight_smile:

Na imei tela jest zarejestrowanych kilka programów (dla mnie niezbędnych) wystarczy podać emaila i imei tela a możesz otrzymać np. zapomniany/zgubiony key do tych progranów.

ja nieraz miesiącami szukam interesującego mnie programu i nie 20 a conajmniej 2 tyś forach a jak go znajde to zawsze “dzielę” się “nim” ze znajomymi również na forach, i nie narzekam.