Znalezienie utworu muzycznego

Witam!
Czy jest ktoś wstanie odnaleźć tytuł utworu muzycznego (to jest tzw. poczekajka z infolinii)? Niestety Shazam tego nie znajduje. Próbkę utworu zamieszczam w załączniku (w spakowanej paczce ZIP jest plik AMR do odsłuchania).

Pozdrawiam!
Nagranie_Hold.zip (147,2 KB)

Jakaś muzyka tła na mój gust. Podkład do wideo, raczej nie znajdziesz

Nie wiem, nie znam się, ale<;

A to nie jest Moskwa?

Zanuc w asystencie Google

Nie znajdziesz tego. To jakiś podkład zrobiony na szybko na potrzeby bycia poczekajką.

a nie łatwiej się z nimi skontaktować i dowiedzieć co to za utwór ?

Lepiej w mp3, nie trzeba ściągać i rozpakowywać, a można od razu odsłuchać. Pozwoliłem sobie dodać do pierwszego postu.

1 polubienie

@lordjahu Pisałem kiedyś do nich (KFC) maila w tej sprawie i nie odpisali nic.

Pozdrawiam!

A te całe:

(post deleted by author)

to wymóg nowego silnika czy tłum się skarżył na znikanie postów po 24 godzinach? Piąte przez 10 pokrywa się to z wprowadzeniem „RODO” na „polski rynek”.


dla zwiększenia szans może zagranica znajdzie:

(mają obecnie wymóg posiadania konta)

lub inny typ automatu:

Może to być utwór wgrany przez producenta centralki, może to być utwór przygotowany do wgrania na centralkę. Odpowiedzi możesz nie dostać, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że nazwy utworu nikt nie zna, a admin mógł to sobie nazwać po swojemu.

Tak jak napisali poprzednicy - możliwe, że utwór został stworzony przez producenta centrali.

Poszukiwania utworu zakończone sukcesem. Utwór ten to
World Mix dostępny tutaj Freeplay Music | Welcome | The best music library on the planet!

Pozdrawiam!

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.