Znalezione 3 Zagrożenia - Co to i czemu nie da sie tego usunąć?

Skan firmy IObit Malware Fighter znalazł u mnie coś takiego :

Fraudtool.Hijack, REG, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\ctfmon.exe, 2005065

Fraudtool.Hijack, REG, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\Monitor.exe, 2005461

Misleading.MySecurityShield, REG, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\monitor.exe, 2012009

Za każdym razem gdy robię skan coś takiego mi wyskakuje, mimo że usuwam to i tak wraca.

Daj sobie spokój z tym programem.Odinstaluj.

Przeskanuj progr. Malwarebytes Anti-Malware http://www.bleepingcomputer.com/download/malwarebytes-anti-malware/
Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware Premium.

Zrobiłem tak jak napisałeś.

Obiekty przeskanowane: 400092

Czas, który upłynął: 56 min, 57 s

Znaleziono :

Klucze rejestru: 65

Wartości rejestru: 2

Foldery: 2

Pliki: 5

W sumie aż 74 !!! Podejrzane programy. Wszystkie dodałem do kwarantanny.Po restarcie komputera zrobiłem skan IObit Malware Fighter  i nic nie znaleziono! Czyli można uznać że jest Progres <-(Uwielbiam te słowo). Zobaczymy na jak długo. Mam w planach zrobić pełny skan Bitdefender Total Security 2017 ale to jest czasochłonne (±4-6 godzin). Ogólnie dziękuje za pomoc jak byś miał jakieś pomysły jeszcze chętnie wysłucham.

Miałeś odinstalować IObit Malware Fighter.

Mam w planach zrobić pełny skan Bitdefender Total Security 2017 ale to jest czasochłonne (+-4-6 godzin).

Po co? Możesz pokazać logi z FRST.