Znaleziono nowy sprzęt -przy każdym uruchomieniu Windows XP

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu mam problem w postaci komunikatu który ukazuje się zaraz po uruchomieniu systemu Znaleziono nowy sprzęt Printer i otwiera się kreator znajdowania nowego sprzętu.

Jak przejdę cały etap (nie znajdując sterowników) i na końcu zaznaczę opcję “nie monituj ponownie o instalowanie tego oprogramowania” to i tak przy następnym starcie problem powróci.

Dodam, że nie mam podłączonej drukarki (kiedyś miałem) oraz, że mam zainstalowany Adobe Acrobat który do poprawnego działania potrzebuje wirtualnej drukarki, a od pewnego czasu sam program nie działa poprawnie -może tu leży przyczyna?

Nie mam żadnych sterowników i nie mam pojęcia o jaką drukarkę Windows się upomina…

Worek złota i pół królestwa za pomoc :slight_smile:

a - Spróbuj wyczyścić rejestr z pozostałości tej drukarki

b/1 - Odinstaluj wirtualną drukarkę i Adobe

b/2 - Wyczyść rejestr z pozostałości

b/3 - Powtórnie zainstaluj Adobe i wirtualną drukarkę

Gdzie należy szukać kluczy drukarek?

comin

Spróbuj

jv16 PowerTools 1.3.0.195

Tutaj otwierasz-> Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Kontynuuj - Start i czekasz aż program wyszuka klucze…Sortuj -Sortuj według koloru ikon - Pozycje, których usunięcie winno być bezpieczne -> Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje, które można bezpiecznie usunąć - Usuń…

Pozdrawiam

Oki, wielkie dziękuję za pomoc, ale niestety nadal nie uporałem się z problemem. Usunąłem Acrobata, wyczyściłem rejestr (acrobat distiller był jako niebezpieczny do usunięcia -usunąłem), wyczyściłem wszystko w rejestrze co miało nazwe Acrobat i Distiller, po odpaleniu kompa nadal wyskakuje komunikat. Zainstalowałem ponownie Acrobata ale sterowników nie widać… Jest jakiś sposób aby podejrzeć co za ustrojstwo wykrywa system? Printer czyli drukarka, ale ja nie mam drukarki…